Data publikacji

Ubrania, a dopamina

Ubrania, a dopamina

Nosząc określone ubrania i kolory możesz znacząco wpłynąć na swoje samopoczucie, podnieś poziom akceptacji, a nawet wyzwolić określone stany emocjonalne i zachowanie, tak więc nasze wybory ubraniowe mają głęboki wpływ na nasz nastrój i zachowanie. To pewnie już wiesz, a jeśli nie to zaobserwuj jak się czujesz nosząc określone ubrania i dodatki.

Ubiór to niejako katalizator pewnych stanów emocjonalnych. Istnieje takie określenie jak dopamina dressing, jeśli ubiór sprawia że czujesz się wyjątkowo, to może to wyzwalać HORMON SZCZĘŚCIA.

DOBRY WYGLĄD stawia Cię na początku spirali sukcesu poprawia nastrój i samoocenę, to z kolei wpływa na relacje z innymi oraz na efektywność naszych działań i pracy.

A zatem wykorzystaj moc stylizacji i wykorzystaj transformującą działanie swoich wyborów odzieżowych. Kiedy ubieram się w swoje ulubione urania i styl, który mi odpowiada – styl sportowej elegancji, czuję się doskonale i nie zastanawiam się nad tym co mam na sobie, ponieważ niepotrzebnie bym się rozpraszała.

DOBRY STYL, to jak Twoja druga skóra, podświadomie harmonizuje z Tobą i pomaga wspiera twoje zamierzenia, to poczucie komfortu wewnętrznego. Nie myślisz, co masz sobie, tylko koncentrujesz się na swoich działaniach.

Czy masz przyjemność ze w stylizacji samej/samego siebie, czy raczej uważasz to za żmudną powinność?

woman-570883-1200-700px
Jeśli chcesz poznać swoje kolory i typ urody, zależy Ci na stylu, który prawdziwie Cię odzwierciedla, chcesz wzmocnić swoją atrakcyjność.

Umów się na sesje kreowania wizerunku i zakupy ze stylistką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *