Data publikacji

Ubieraj się tak, jak byś chciał się czuć

Ubieraj się tak, jak byś chciał się czuć

Teoretycznie Twój wizerunek i Twoje wybory ubraniowe powinny być spójne z tym, kim obecnie jesteś, co oznacza, że wybór kolorów, a właściwie apetyt na określony kolor, czy styl ubrań nie jest przypadkowy.

Pod warunkiem, że choć w minimalnym stopniu dbasz, o to jak wyglądasz. Może jest tak, że Twój wygląd doprasza się zmiany, a Ty tkwisz w swoim wizerunku w przeszłości z przyzwyczajenia lub sentymentu.

Jest taka rada dla managerów, którzy chcą awansować – aby nosili się i zachowywali zgodnie ze wizją nowego wyższego stanowiska (byle by nie przyćmili samego szefa.Czyli wyglądasz, czujesz się, zachowujesz tak, jak chciałabyś funkcjonować w przyszłości.

W rozwoju osobistym, to technika modelowania siebie w oparciu o wymarzoną przyszłość.Ma to sens bowiem w ten sposób zmieniając nie tylko styl ubierania, a także swoje nawyki, przekonania możesz z dużym prawdopodobieństwem osiągnąć to co zamierzasz, albo przybliżyć się do realizacji własnych zamierzeń w znaczącym stopniu.

Wracając do wyglądu, potraktuj Twój ubiór jako PRZYDATNE NARZĘDZIE, które nie tylko poprawia samopoczucie i wpływa na samoocenę ale pomaga Ci w osiąganiu własnych celów.Potrzebujesz pomocy w wykreowaniu swojego stylu?Zapraszam na <<

woman-570883-1200-700px
Jeśli chcesz poznać swoje kolory i typ urody, zależy Ci na stylu, który prawdziwie Cię odzwierciedla, chcesz wzmocnić swoją atrakcyjność.

Umów się na sesje kreowania wizerunku i zakupy ze stylistką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *