Referencje

Referencje
i opinie prywatne

Referencje firmowe

Amica
Paweł Rydz
Dyrektor ds. Marketingu Amica S.A.

Niniejszym potwierdzam, iż Pani Aneta Wabinska prowadząca Studio Kreacji Wizerunku i Pomocy Psychologicznej przeprowadziła całodniowe warsztaty dot. kreacji wizerunku zawodowego i prywatnego da zespołu Marketing w Grupie Amica. Plan warsztatu był dopasowany do zgłoszonych potrzeb zespołu i obejmował m.in. omówienie zagadnienia istotności wizerunku, możliwości jego realnego tworzenia na potrzeby realizowanych zadań i celów zawodowych, jak również praktyczne ćwiczenia przekłądające zagadnienia teoretyczne na ich wykorzystanie w życiu codziennym. Program warsztatu wzbogacony został o indywidualne konsultacje ze specjalistami,
uwzględniając dodatkowe elementy zgłoszone przez zespół Marketingu.

Chciałem bardzo podziękować za zaangażowanie oraz przygotowanie ciekawej oferty warsztatowej, w której każdy z uczestników mógł praktycznie przekonać się o istotności wizerunku w realizowanych zadaniach oraz realnych metodach wspierania pozytywnego wizerunku będących do dyspozycji. Warsztat odbyt się w świetnej atmosferze i w pełni odzwierciedlał oczekiwania i play jego uczestników. Polecam Prowadząca oraz tematykę warsztatu da zainteresowanych tym obszarem.

echo
Lindberg Nicklas Leif
Prezes zarządu
Echo Investment – Kielce

Pani Aneta Wabińska, reprezentująca Studio Kreacji Wizerunku i Pomocy Psychologicznej, przeprowadziła warsztaty w zakresie stylizacji i zasad dress code dla naszych pracowników w placówkach firmy w Polsce. W trakcie warsztatów każdy z uczestników został poddany analizie kolorystycznej, a następnie poznał swój typ kolorystyczny oraz otrzymał paletę barw najlepiej pasującą do swojego typu urody. Kolejnym etapem warsztatów było omówienie różnych typów sylwetki oraz pasujących do nich fasonów. Pod tym też kątem nastąpiło omówienie przyniesionych przez pracowników ulubionych elementów swojej garderoby. Wszystkie udzielone wskazówki miały na celu ułatwienie doboru stroju, który buduje wizerunek kompetentnego pracownika, a zarazem najpełniej podkreśla jego indywidualne atuty. Korzystając z bogatej wiedzy psychologicznej, Pani Aneta udzieliła wielu konkretnych i praktycznych porad, jak stworzyć spójną garderobę dopasowaną do wymogów naszego miejsca pracy, a zarazem doskonale współgrającą z naszą osobowością.

Serdecznie polecam usługi Pani Anety w zakresie doradztwa wizerunkowego.

W imieniu pracowników Echo Investment S.A. chciałabym podziękować jej za owocne spotkanie.

PayU
Joanna Litwińska
PayU S.A.

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Panią Anetą Wabińską. Pani Aneta Wabińska dnia 9.03.2020 r. przeprowadziła w naszej siedzibie w Poznaniu warsztaty wizerunkowe połączone z indywidualnymi konsultacjami dla Pań z okazji Dnia Kobiet.
Uczestniczki miały okazję dowiedzieć się, jaka jest rola pierwszego wrażenia, następnie uzyskały wskazówki, jak pozytywnie kreować swój wizerunek. W dalszej części spotkania odbyły się indywidualne konsultacje, w trakcie których Pani Aneta określała kolorystyczny typ urody każdej z Pań, omawiała indywidualną kolorystykę kosmetyków oraz ubrań, a także przekazała paletkę kolorów dla uczestniczek do wykorzystania np. podczas zakupów.
Pani Aneta Wabińska dała się poznać jako profesjonalna organizatorka warsztatów wizerunkowych. Z całą pewnością wyróżnia się kompetencjami i doświadczeniem w zakresie omawianej tematyki, wykazała otwartość i gotowość do współpracy z uczestniczkami warsztatu.
Profesjonalne podejście oraz przygotowanie merytoryczne miały istotny wpływ na zadowolenie wszystkich uczestniczek.
Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Panią Anetę Wabińską jako kompetentną osobę do realizacji warsztatów wizerunkowych.

Maria Ukleja – toyota
Maria Ukleja
Właściciel

ASD Toyota Ukleja – Ujście

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Anetą Wabińską w ramach organizacji w naszym salonie "Wieczoru dla kobiet" z okazji premiery nowego modelu Toyoty Aygo w dniu 23 czerwca 2014 r. Pani Aneta zorganizowała stanowiska konsultacyjne dotyczące porad wizerunkowych, makijażu i masażu, oraz poprowadziła event. Program wydarzenia zaproponowany przez Panią Anetę został entuzjastycznie przyjęty przez nasze Klientki. Otrzymaliśmy wiele podziękowań i słów uznania za profesjonalizm przygotowanego wydarzenia oraz za indywidualne podejście do wizerunku każdej z Pań. Spotkanie przypadło do gustu naszym Klientkom, wieczór trwał do późnych godzin nocnych i upłynął w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Polecamy Panią Anetę do organizacji i prowadzenia tego rodzaju przedsięwzięć ze względu na sprawną organizację i ciekawe pomysły, wpisujące się w kontekst imprezy.

Agnieszka Grochciska – Skoda
Agniszka Grochciska
Kierownik Zespołu HR

Skoda Auto Polska – Poznań

Współpracujemy z Studio Kreacji Wizerunku i Pomocy Psychologicznej w zakresie doradztwa indywidualnego dla pracowników, w ramach zamkniętego projektu szkoleń ogólnych pt. PRZEMYŚLANE KOMPETENCJE - program rozwoju kompetencji społecznych Skoda Auto dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet II, Poddziałanie 2.1.1.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji społecznych oraz wdrożenie modelu kompetencyjnego wśród wszystkich pracowników Skoda Auto Polska SA oraz pilotażowej grupy kierowników sprzedaży Autoryzowanych Zakładów Dealerskich (łącznie gr. docelowa: 125 osób, w tym 34 kobiety i 26 os. 45+ ). Usługa jest realizowana w okresie od 1 lutego 2012r. i zgodnie z umową potrwa do 30 września 2012r.

Konsultacje wizerunkowe prowadzone przez Studio Kreacji Wizerunku i Pomocy Psychologicznej odpowiadają na potrzeby psychologiczne i wizerunkowe pracowników zatrudnionych w Skoda Auto Polska SA. i mają na celu:

• Kształtowanie i udoskonalenie wizerunku zawodowego w zgodzie z zajmowanym stanowiskiem oraz aspiracjami,

• Przedstawienie reguł ubierania się w firmie i zasad dress code,

• Poprawę samooceny,

• Uświadomienie, że wizerunek jest niezbędnym uzupełnieniem zawodowych kompetencji,

• Ukazanie wpływu na efektywność wybieranych działań zawodowych.

Wszystkie działania wykonywane są z najwyższą starannością z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalizmu i terminowo. Z przyjemnością rekomendujemy Studium Kreacji Wizerunku i Pomocy Psychologicznej jako rzetelnego Partnera w zakresie doradztwa wizerunkowego.

Pracownicy banku WBK
Pracownicy Banku Zachodniego
WBK – Poznań

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Anetą Wabińską w ramach warsztatów zorganizowanych dla naszych pracowników.

Uczestniczki zostały poddane profesjonalnej analizie kolorystycznej, dzięki której wszystkie Panie poznały swój indywidualny, kolorystyczny typ urody oraz paletę barw, którą otrzymały do własnego użytku .

Wskazówki Pani Anety są bardzo pomocne i łatwo je wykorzystać zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.

Pani Aneta jest osobą, która podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem.

Warsztaty z "Kreowania wizerunku" prowadzone przez Panią Anetę to świetny pomysł na integrację lub ciekawe urozmaicenie podczas standardowych szkoleń.

Dominika Pera – VOX
Dominika Pera
HR Manager

Składy VOX – Janikowo k/Poznania

Pani Aneta Wabińska przeprowadziła w naszej firmie warsztaty stylizacji wizerunku, które postanowiliśmy zorganizować w ramach dnia kobiet i integracji pracowniczej.

Zajęcia odbyły się w dwóch modułach . Na pierwszym spotkaniu uczestniczki zostały poddane analizie kolorystycznej, poznały swoje typy urody oraz indywidualną kolorystykę kosmetyków i ubrań, a także poznały tajniki makijażu. Drugie spotkanie dotyczyło aktualnych trendów, typów figur i dopasowanych do nich fasonów. Pani Aneta posłużyła doradztwem w zakresie stylizacji ubioru i dokonała selekcji przyniesionych przez uczestniczki ubrań i kosmetyków kolorowych.

Aneta Wabińska to osoba posiadająca dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie mody, stylizacji i wizerunku, a do tego posiada kompetencje psychologiczne, które pomagają w zrozumieniu drugiego człowieka i jego potrzeb. Jest pełna pozytywnej energii, którą potrafi zarazić i zachęcić do przeprowadzenia zmian w szafie i nie tylko.

Renata Karbowniczek – Urząd Miasta Piotrków TR.
Renata Karbowniczek
Dyrektor Biura Obsługi Mieszkańców

Urząd Miasta – Piotrków Trybunaski

Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego potwierdza wykonanie przez Panią Anetę Wabińską – Studio Kreacji Wizerunku i Pomocy Psychologicznej – dla pracowników Biura Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego warsztatów pn. „Wizerunek jako istotny element w komunikacji z interesantami”.

Warsztaty odbyły się w miłej i sympatycznej atmosferze i zostały przeprowadzone zgodnie z programem. Pani Aneta Wabińska w ciekawy i profesjonalny sposób pokazała uczestnikom, jak bardzo istotny jest wizerunek w komunikacji. Komunikatywność, kreatywność i pasja z jaką Trenerka dzieliła się swoim doświadczeniem i poradami, zasługuje na uznanie.

Polecamy współpracę z Panią Anetą Wabińską w zakresie kreowania wizerunku w pracy.

Kamila Bensz – schattdecor
Kamila Bensz
Specjalista ds. marketingu

Schattdecor – Tarnowo Podgórne

Pani Aneta Wabińska zrealizowała dla pracowników naszej firmy warsztaty z zakresu stylizacji i prezentację dress-code. Zajęcia odbywały się w kameralnej, swobodnej atmosferze co pozwoliło uczestnikom pozytywnie spojrzeć na siebie zaproponowane zmiany wizerunku. Wskazówki przekazane w trakcie warsztatów okazały się bardzo pomocne i proste w samodzielnym zastosowaniu. Uczestnicy - zarówno kobiety jak i mężczyźni - wyszli z warsztatów z przekonaniem, że każdy ma atuty, które warto podkreślać. Polecam usługi Pani Anety wszystkim, którym zależy na budowaniu pozytywnego wizerunku.

Bartosz Korkozowicz
Bartosz Korkozowicz
Dyrektor Generalny Urzędu Zamówień Publicznych

Warszawa

Uprzejmie informuję, że Pani Aneta Wabińska psycholog, reprezentująca firmę Studio Kreacji Wizerunku i Pomocy Psychologicznej w Poznaniu, w dniu 12 listopada 2009 r. w Warszawie przeprowadziła zajęcia szkoleniowo - konsultacyjne. Zajęcia przeprowadzono dla członków Krajowej Izby Odwoławczej przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych, w zakresie kompetencji w tworzeniu wizerunku zawodowego i budowy relacji interpersonalnych. Warsztaty przeprowadzone przez Panią Anetę Wabińską cechował wysoki pozom profesjonalizmu i kompetencji a wskazówki, sugestie i porady znalazły zastosowanie u naszych pracowników, przyczyniając się do poprawy kompetencji w tym zakresie. Powyższe pozwala nam zarekomendować Panią Anetę Wabińską jako rzetelnego i skutecznego szkoleniowca.

Monika Tyczyńska-Płaczek
Monika Tyczyńska-Płaczek
Kierownik Działu Rekrutacji i HR

Sii Polska – Poznań

Pani Aneta Wabińska przeprowadziła prezentację oraz warsztat dla pracowników firmy Sii z zakresu wizerunku w biznesie. Spotkanie było podzielone na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną . W ramach teorii przedstawione zostały trendy i stylizacje biznesowe oraz zasady, którymi powinniśmy się kierować . Kolejna część obejmowała analizę kolorystyczną (ustalenie indywidualnej palety barw), dobór koloru włosów, fryzury, odpowiedniego makijażu oraz wskazówek dotyczących stylu, sposobu ubierania się, reprezentację ich obecnego stylu. Wszystko to opierało się o wizerunek kobiety w biznesie.

Spotkanie było ocenione bardzo pozytywnie przez wszystkich uczestników a wskazówki i rady Pani Anety oka zały się bardzo wartościowe .

Pani Aneta to osoba bardzo profesjonalna, po siadająca spo rą wied zę i doświadczenie . Dodatkowo bardzo zaangażowana i potrafiąca wpłynąć pozytywnie na zmiany u swoich klientów.

Integra
Integra Consulting Poland
Poznań

W imieniu pracowników firmy lntegra Consulting Poland chciałabym podziękować Pani Anecie Wabińskiej za przeprowadzenie warsztatu z zakresu budowania wizerunku w ramach imprezy integracyjnej.

Przeprowadzony dla nas warsztat spotkał się z dużym zainteresowaniem. Indywidualna analiza kolorystyczna wyposażyła uczestników w nową wiedzę i pozwoliła na lepsze poznanie samego siebie/ w szczególności w zakresie budowania własnego wizerunku oraz jego wpływu na kontakt z drugą osobą.

Bardzo wysoko oceniamy rzetelność/ profesjonalne podejście oraz bogate doświadczenie Pani Anety z zakresu budowania wizerunku. Na uwagę zasługuje również terminowość i jakość materiałów/ które otrzymali uczestnicy.

Zdecydowanie rekomendujemy Panią Anetę wszystkim tym/ którzy cenią sobie profesjonalizm oraz szukają solidnego i doświadczonego dostawcy w zakresie usług związanych z budowaniem wizerunku.

Hanna Sobkowska
Hanna Sobkowska
Synchronia – Leszno

Z Anetą Wabińską współpracuję od 2010 roku. Realizuje Ona w ramach mojej pracowni rozwoju osobistego (Synchronii) projekt pod hasłem "Piękny wygląd odbiciem wewnętrznej harmonii" - sześciogodzinne zajęcia w formie warsztatów dla kobiet

Warsztaty uważam za szczególnie cenne, gdyż dotyczą one nie tylko pracy nad zewnętrznym wizerunkiem, ale także odkrywania naszych wewnętrznych zasobów. Są, w mojej opinii, doświadczaniem łączenia tego, co drzemie we wnętrzu z naszym wyglądem zewnętrznym, by kobieta komfortowo czuła się ze sobą i potrafiła w pełni korzystać ze swojego potencjału.

Dzięki profesjonalnej wiedzy Anety Wabińskiej (wizerunkowej oraz psychologicznej) warsztaty wzbogacają uczestniczki o wartości wizażowi-stylizacyjne i sprawiają, że wzrasta ich własna samoświadomość, poczucie akceptacji siebie, własnej wartości.

W ciągu ostatnich 2 lat odbyło się w Synchronii kilkanaście warsztatów wizerunkowych (w Poznaniu i w Lesznie). Ich poziom uczestniczki oceniają bardzo wysoko w wypełnianych każdorazowo ankietach ewaluacyjnych. Sprawia mi wielką radość, jako trenerowi rozwoju osobistego, obserwowanie inspirującego wpływu tych warsztatów na uczestniczki. Cieszy mnie fakt, że możemy im zaproponować tak wartościowe zajęcia.

Bardzo sobie cenię współpracę z Anetą Wabińską - wkład, jaki dzięki swojemu profesjonalizmowi, wnikliwej i pogodnej naturze wnosi do Synchronii.

previous arrow
next arrow

Opinie prywatne

Iza Wołyniec-Sobczak
Izabela Wołyniec-Sobczak

Pracując z Anetą, wiem, że mogę ją polecić każdej osobie, która ma nie tylko dylemat wizerunkowy i nie wie jak się ubrać, jak stworzyć własny styl, ale potrzebuje jednocześnie pracy nad wnętrzem, wzmocnienia życiowych i biznesowych kompetencji. Gdyż Aneta jest także psychologiem i coachem. Takie dwutorowe działania sprawiają, że wizerunek jest spójny i autentyczny. Co więcej z Anetą można przepracować ważne życiowe dylematy, odbudować poczucie wartości, także terapeutycznie. Jest jedyną taką ekspertką na rynku, serdecznie polecam.

Iza Wołyniec-Sobczak
Magdalena
Piórkowska

Reprezentuję środowisko ludzi, którzy poświęcili większość swojego życia pracy zawodowej i zaniedbali rozwój osobisty i kształtowanie harmonii osobowości. Jest to obraz naszego współczesnego świata i wiele jest takich osób. Mam 55 lat i zdaję sobie sprawę z tego . Poprosiłam o pomoc panią Anetę Wabińską, która bardzo szybko i trafnie wysublimowała moje deficyty, wskazała metody pracy nad sobą. Ponadto bardzo dobrze i trafnie pomogła odbudować wizerunek, który był zduszony przez codzienność .Stworzyła nadzieję, iż nigdy nie jest za późno, żeby pomóc samemu sobie.
Bardzo dziękuję

Iza Wołyniec-Sobczak
Karolina Roszyk

Aneta Wabińska jest profesjonalistką w każdym calu, a współpraca z nią to nie tylko przyjemność, ale też ogromna wartość dodana. Jako coach i stylistka pomaga kompleksowo zadbać zarówno o wnętrze, jak i wizerunek klienta, pozytywnie wpływając na jego samoświadomość i rozwój - zawodowy i życiowy. Polecam w 100%.

Izabela Ziątek
Izabela Ziątek

Pani Aneta jest rewelacyjnym psychologiem. Przy czym należy podkreślić że ta sfera miała dla mnie największe znaczenie. Potrafiła w sensie psychologicznym przekierować moje myślenie na pozytywne obieranie świata i ludzi. Polecam Anetę Wabińską profesjonalistka z empatią !!!

Rewolińska
Ola Rewolińska

Zgłosiłam się do Pani Anety, ponieważ ja a także moja szafa (w pewnym sensie też i moje życie) wymagały remontu. Pod młotek poszła fryzura, okulary, styl i cała ja. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że remont się udał. Pani Aneta jest osobą bardzo konkretną, z dużym wyczuciem smaku i stylu. Nie bez znaczenia jest fakt, że posiada wiedzę z zakresu psychologii co na pewno ułatwia kontakt z ludźmi.

Olga B. Pietrzak
Olga B. Pietrzak

Na analizę kolorystyczną, analizę szafy, wizytę u fryzjera, zakupy ze stylistką oraz sesję fotograficzną miałam tylko jeden dzień.

Aneta spotkanie bardzo dobrze zorganizowała. Plan był ambitny i intensywny. I pomimo braku możliwości przedłużenia czasu, na którąkolwiek czynność ze wszystkim zdążyłyśmy.

Kosmetyki, ubrania i dodatki, które zaproponowała mi Aneta bardzo mi się podobają i wyglądam w nich naprawdę dobrze. Uważam, że spotkanie ze stylistką choć raz w życiu powinna mieć każda kobieta, dla której ważny jest wygląd i wizerunek.

Jagoda Balcerek
Jagoda Balcerek

Perfekcyjna. Zakupione ubrania są przemyślane. Przeszłam prawdziwą metamorfozę. Zakupione rzeczy są modne, dopasowane do mojej osobowości w odpowiedniej kolorystyce. Mam pełne zaufanie. POLECAM😊

Ewa Sosna-Sulowska
Ewa Sosna-Sulowska

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Konkretne, intensywne działania, dzięki którym uzyskałam nie tylko lepszy wizerunek, ale również lepiej poczułam się w swoim ciele. Aneta Wabińska to marka sama w sobie. Serdecznie polecam.

Małgorzata Małyska
Małgorzata Małyska

Pani Aneta to świetny psycholog i coach, korzystam w razie trudnych sytuacji, dzięki niej zmieniłam wizerunek i życie. Serdecznie polecam.

Magdalena Kałach
Magdalena Kałach

Z pomocy Pani Anety skorzystałam po kolejnym szafowym dramacie pt. „ja nie mam co na siebie włożyć”. Na spotkanie namówiłam przyjaciółkę i po przeszukaniu internetu zdecydowałyśmy się właśnie na Panią Anetę.
Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, a metamorfoza była tak udana, że wkrótce również mój mąż poprosił o konsultację.
Najlepszą rekomendacją było spotkanie z koleżankami – po zobaczeniu mojej przemiany obecnie cztery z nich również korzystają z usług Pani Anety.
Szczególnie uwielbiam zakupy z Panią Anetą – w kilka godzin mam skompletowaną pełną garderobę, wszystko do siebie pasuje i nie tracę już czasu na bezowocne przemierzanie galerii handlowych.

Hanna Sobkowska
Hanna Sobkowska

Polecam pracę z Anetą każdemu, kto chce, by wizerunek naprawdę odzwierciedlał osobowość, zamiast stanowić przypiętą maskę.

Anna Borkowska
Anna Borkowska

Pierwszy raz skorzystałam z pomocy stylistki i jestem pod wielkim wrażeniem. Nareszcie wiem, jakie kolory do mnie pasują, co pozwala na podkreślenie moich atutów. Świadomość tego, jak mam się ubierać umożliwia zoszczędzić czas i pieniądze, a przede wszystkim wprowadza ład w szafie 🙂 Zakupy z Anetą były ogromną przyjemnością. Nigdy nie kupiłam tak wiele w tak krótkim czasie. Aneta jest profesjonalistką, przy której czułam się bardzo swobodnie. Jest szybka i zdecydowana w swoich wyborach. Od razu zrozumiała mój styl i wybrała to,co pasowało do mnie. Jestem bardzo zaskoczona, bo sama nigdy bym nie włożyła kolorów, które Ona zaproponowała. Nareszcie mam ciuchy, które pasują do siebie, a kiedy patrzę w lusto myślę "ale fajnie wyglądam". Jedyne czego żałuję, to że tak późno zdecydowałam się na pomoc 🙂 Serdecznie polecam Anetę - czyni cuda! 🙂

Anna M.
Anna M.

Im więcej gazet i poradników przeglądałam tym trudniej mi było zdecydować w sklepie. Ostatnio miałam wrażenie, że zaliczam głównie "wpadki" zakupowe. Postanowiłam w końcu skorzystać z pomocy i zatrudnić profesjonalistę. Z przejrzanych w sieci propozycji intuicyjnie wybrałam Panią Anetę i był to naprawdę dobry wybór. Czułam się komfortowo i na właściwym miejscu w towarzystwie Pani Anety, zarówno w czasie dewastacji mojej nietrafionej szafy, jak i w czasie zakupów. Mimo, że obalenie mitów na temat "co jest dla mnie najlepsze i jedyne" nie jest proste Pani Aneta zrobiła to bezboleśnie, a ja sama nie zauważyłam jak szybko i bezstresowo się z nimi rozstałam i wskoczyłam w zupełnie nową kolorystykę i nowe ciuchy. Równie szybko i precyzyjnie zrobiłyśmy razem zakupy rzeczy, na które, założę się, sama nie zwróciłabym uwagi w sklepie, a w których czuję się w tej chwili dużo lepiej niż w poprzednich. Moi znajomi i współpracownicy zauważyli moją przemianę i ocenili
bardzo na plus, ale najważniejsze że ja czuję się dobrze w moim nowym wydaniu. Zakupy z Panią Anetą to dobry pomysł, zarówno jeżeli chodzi o wizerunek, jak i inspirację do osobistej przemiany.

Basia Rajewska
Basia Rajewska

Na spotkanie z panią Anetą zdecydowałam się po tym, jak zobaczyłam zmiany w stylu ubierania się moich znajomych. To było niesamowite wrażenie ! Wyglądali zachwycająco! Zrozumiałam, że właściwy styl i odpowiednio dobrana kolorystyka ubiorów mogą zasadniczo odmienić mój wizerunek.
Pani Aneta okazała się zawodowcem. Na zakupach jest dużo przymierzania, ale nie zmusza do kupienia czegokolwiek. Świetna współpraca. Potrafi dobrze ubrać klienta. Do tego chętnie dzieli się swoją wiedzą, trikami i zdradza tajniki jak i co połączyć, by efekt był piorunujący. Oprócz ubrania, mam teraz również wiedzę jaką fryzurę wybrać i jak się malować.
Okazuje się, że zakupy ze stylistką są o wiele przyjemniejsze.
Od pierwszego spotkania upłynęły już 3 lata. Od tego czasu już klika razy byłam na mniejszych i większych zakupach z panią Anetą. Dwa razy pojechałyśmy też do Berlina.
Mam teraz poukładaną szafę, a poczucie, że wygląda się dobrze – jest bezcenne.
Gorąco polecam!

Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

Aneta - ciepła, serdeczna i uśmiechnięta kobieta 🙂
Zakupy z Anetą - strzał w 10! Szybko, intensywnie, owocnie.
Szkolenia Rozwojowe z Anetą - więcej wiary i pewności siebie.
Świetna inwestycja w siebie - polecam.

Michał Balcerkiewicz
Michał Balcerkiewicz

Polecam, pełen profesjonalizm w doradztwie wizerunkowym, zarówno we współpracy indywidualnej jak i w projektach biznesowych. Super

Krzysztof Kubiak
Krzysztof Kubiak

Z porad i wspólnych zakupów z Anetą korzystałem kilkakrotnie ja i cała moja rodzina i byliśmy zawsze bardzo zadowoleni. Zakupy są zawsze trafione w 10 na każdą okazje. Polecam. p.s. Trzeba być wypoczętym i sprawnym fizycznie ponieważ ilość ciuchów do przymierzania jest taka, że po godzinę miałem dosyć 🙂

Piotr
Piotr

Panią Anetę poleciło mi znajome małżeństwo, które również skorzystało z usług wizerunkowych. Pracuje na wysokim stanowisku, w firmie, w której obowiązuje dress code. Potrzebowałem zestawu ubrań tak zwanych biznesowych, garniturów, koszul, krawatów, dodatków. Nie ukrywam, że mój styl na po pracy również wymagał pewnej korekty. Pani Aneta nie tylko dobrała mi pasujące do mnie kolory, ale świetnie skompletowała mi garderobę, właściwie na każdą okazję. Największe wrażenie zrobiły na mnie wspólne zakupy, a przede wszystkim szybkość, perfekcja, precyzja, trafność wyboru Pani Anety. Zakupy z taką stylistka to czysta przyjemność, a i oszczędność czasu.
Szczerze polecam!

Karolina
Karolina

Na spotkanie z Panią Anetą zdecydowałam się z kilku powodów natury prywatnej i zawodowej. Kontakt dostałam od koleżanki i nie wahałam się ani chwili, żeby się umówić na spotkanie. Przy analizie kolorów doznałam wręcz szoku jak wiele zależy od tego jaki kolor na siebie włożę. Wtedy wiedziałam już, że decyzja o pracy ze stylistką była 100% trafiona. Nie mogłam się wręcz doczekać zmiany związanej z fryzurą i zakupów. Salon fryzjerski polecony przez Panią Anetę naprawdę zrobił dobrą robotę - fryzura lekka i wygodna do ułożenia. Już sama zmiana fryzury wiele dała, ale efekt końcowy po sesji zakupowej był naprawdę niesamowity. Makijaż, który noszę na co dzień jest prosty do wykonania a efekt jest niesamowity. Nie dało się nie zauważyć zmiany i to zmiany na lepsze. Znajomi i współpracownicy cały czas komplementują metamorfozę chociaż już sporo czasu minęło od kiedy ją przeszłam. To za sprawą wskazówek Pani Anety i wykorzystywania elementów odzieży i obuwia jakie zakupowałam przy jej pomocy w różnych wariantach. Niby to samo a jednak przemieszanie różnych zestawów daje piorunujący efekt. Moja "nowa" szafa jest chudsza, ale sto razy lepsza niż moje poprzednia. Gorąco polecam zakupy ze stylistką, gdyż okazuje się wówczas, że coś na co w ogóle na zwracasz uwagi pasuje do Ciebie świetnie i wyglądasz w tym super. Współpraca z Panią Anetą to przyjemność i bardzo dobra inwestycja w siebie.

Karolina Gawarzewska
Karolina Gawarzewska

Bardzo polecam Anetę Wabińską zarówno jako stylistkę i psychologa.
Skutecznie działa na tych dwóch polach. Jest konkretna, ma wyczucie stylu i świetną intuicję i trafia w sedno, doskonale potrafi pomóc w rozwiązywaniu problemów nie tylko wizerunkowych, ale także w pracy nad sobą.

Barbara Echaust
Barbara Echaust

Pełen profesjonalizm.
Świetnie i szybko umiejąca dodać każdej osobie stylu , klasy, wyrafinowania w ubiorze.
Bardzo polecam wszystkim niezdecydowanym.

Sandra Martynów
Sandra Martynów

Profesjonalistka w każdym calu. Na zakupach z Aneta nie ma kompromisów- albo kupujesz coś w czym wyglądasz naprawdę dobrze- albo nie kupujesz wcale. Mało tego - wiesz już co kupować a co omijać szerokim łukiem podczas kolejnych, samodzielnych już zakupów.

Zdecydowanie polecam.

Joanna Otto
Joanna Otto

Pełen profesjonalizm w dosłownym znaczeniu tego słowa. Wyczucie potrzeb klienta, trafność spostrzeżeń, wspaniałe rady.

Agnieszka R. Konieczna
Agnieszka R. Konieczna

Bardzo polecam wszystkim niezdecydowanym, pani Aneta to profesjonalistka - gwarancja 100% zadowolenia.
Cenne uwagi i porady na przyszłość.

previous arrow
next arrow
13
Lat doświadczenia
>1.000
Zadowolonych klientów
500
Warsztatów