O mnie – stylistka Poznań, doradca wizerunku, psycholog, coach

Aneta Wabińska

Stylistka wizerunku. Psycholog, certyfikowany coach.
Od ponad 15 lat z pasją kreuję i stylizuję wizerunek prywatny oraz biznesowy moich klientów, kobiet i mężczyzn (sesje indywidualne, zakupy) dbając o to, żeby był autentyczny i w pełni odzwierciedlał m.in. osobowość, styl życia. 
 

Z przyjemnością obserwuję, jak przemiana wizerunkowa jest często impulsem do dalszych zmian, bądź też jest jej ukoronowaniem i dopełnieniem.

Dbam o spójność i autentyczność tego, co wewnątrz i na zewnątrz. Stąd cały wachlarz moich działań obejmujących pracę nie tylko nad wyglądem i stylem, ale również w zakresie rozwoju osobistego, wzmacnianiem kompetencji w różnych obszarach życia oraz budujących markę osobistą.

Moja współpraca z firmami i instytucjami dotyczy szkoleń z kreowania wizerunku, dress code, psychologii wizerunku oraz sesji psychologiczno/coachingowych.

Miałam przyjemność przeprowadzać je w takich firmach, jak m.in. Santander Bank, Amica, Echo Investment, Toyota, Volkswagen, Sii oraz w wielu innych.

Stworzyłam dla kobiet warsztaty rozwoju osobistego i stylu  „Piękno wyrazem wewnętrznej harmonii” oraz psychologiczne „Droga do celu, jakim jesteś Ty sam”

Prowadzę kanał You Tube i blog ”Wizerunek z duszą” współpracuję przy projektach telewizyjnych, udzielam wywiadów na łamach prasy, część efektów można zobaczyć tutaj.

Moi klienci mówią, że jestem bardzo konkretna i skuteczna, dobrze wyczuwam i rozumiem jego potrzeby. Zapraszam na inspirujące sesje, które nie tylko odmienią Twój wizerunek, ale także przybliżą Cię do siebie!

 
 

Jeśli jeszcze nie subskrybujesz mojego kanału na Youtube
to zrób to teraz i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera