banery_wabinska_o_mnie-14

Aneta Wabińska

Od ponad 15 lat z pasją kreuję i stylizuję wizerunek prywatny oraz biznesowy moich klientów, kobiet i mężczyzn, dbając o to, żeby był autentyczny i w pełni odzwierciedlał osobowość, styl życia oraz przyczyniał się do ich sukcesów i satysfakcji. Jestem również psychologiem, certyfikowanym coachem oraz wykładowcą na uczelni Da Vinci. Fascynuje mnie psychologia ubioru.

Z przyjemnością obserwuję, jak przemiana wizerunkowa jest często impulsem do dalszych zmian, bądź też jest jej ukoronowaniem i dopełnieniem. Wierzę, że na wygląd wpływa nasz stosunek do siebie i odwrotnie. Dbam o spójność i autentyczność tego, co wewnątrz i na zewnątrz.

Stąd cały wachlarz moich działań obejmujących pracę nie tylko nad wyglądem i stylem, doradztwem zakupowym, ale również w zakresie rozwoju osobistego, pracy nad wnętrzem i wzmacnianiem kompetencji w różnych obszarach życia.

Moja współpraca z firmami i instytucjami dotyczy szkoleń z kreowania wizerunku, dress code, a także psychologii wizerunku oraz sesji psychologiczno/coachingowych. Miałam przyjemność przeprowadzać je w wielu znanych firmach.

Dla kobiet stworzyłam autorskie warsztaty z rozwoju osobistego i stylu.

Zapraszam na mój kanał YouTube i blog ”Wizerunek z duszą” współpracuję z TVP, TVN, udzielam wywiadów na łamach prasy, część efektów można zobaczyć tutaj.

Moi klienci mówią, że jestem bardzo konkretna i skuteczna, dobrze wyczuwam i rozumiem jego potrzeby. Zapraszam Cię zatem na inspirujące sesje : )

Jeśli jeszcze nie subskrybujesz mojego kanału na youtube
to zrób to teraz i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera