O mnie – stylistka Poznań, doradca wizerunku, psycholog, coach

Aneta Wabińska

Stylistka wizerunku, psycholog i certyfikowany coach

Od ponad 15 lat z pasją kreuję wizerunek, styl prywatny oraz biznesowy moich klientów, kobiet i mężczyzn (sesje indywidualne, zakupy) dbając o to, żeby był autentyczny, w pełni odzwierciedlał m.in. osobowość, styl życia i wspierał w osiąganiu celów.

Równolegle prowadzę sesje psychologiczne oraz coaching osobisty i biznesowy. 

Jako jedyna pracuję nad wizerunkiem kompleksowo. Dbam o spójność tego, co wewnątrz i na zewnątrz, ponieważ wierzę, że na wygląd ma wpływ nasz stosunek do siebie i odwrotnie,

Stąd cały wachlarz działań obejmujących pracę nad wyglądem, stylizacją, wizażem, doborem kolorystyki i garderoby na zakupach, jak również w zakresie rozwoju osobistego i autoprezentacji, wzmacnianiem kompetencji w różnych obszarach życia oraz tych budujących markę osobistą.

Prowadzę szkolenia, warsztaty dla firm w zakresie doradztwa wizerunkowego, dress code, psychologii wizerunku, jak również coaching biznesowy.

Miałam przyjemność przeprowadzać je w takich firmach, jak m.in. Santander Bank, Amica, Echo Investment, Toyota, Volkswagen, Sii oraz w wielu innych.

Stworzyłam dla kobiet warsztaty rozwoju osobistego i stylu  „Piękno wyrazem wewnętrznej harmonii” oraz psychologiczne „Droga do celu, jakim jesteś Ty sama”. 

Współpracuję z TV, prowadzę kanał na You Tube oraz blog „Wizerunek z duszą”

Zapraszam na inspirujące sesje, które nie tylko odmienią Twój wizerunek, ale także przybliżą Cię do siebie! 

 

,

Jeśli jeszcze nie subskrybujesz mojego kanału na Youtube
to zrób to teraz i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera