O mnie – stylistka Poznań, doradca wizerunku, psycholog, coach

Aneta Wabińska

Kreatorka wizerunku i marki osobistej, psycholog certyfikowany coach.

Od ponad 15 lat z pasją kreuję i stylizuję wizerunek prywatny oraz biznesowy moich klientów, kobiet i mężczyzn, dbając o to, żeby był autentyczny i w pełni odzwierciedlał osobowość, styl życia oraz przyczyniał się do ich sukcesów i satysfakcji. Równolegle prowadzę praktykę psychologiczną oraz coaching, bywam też wykładowcą.

Z przyjemnością obserwuję, jak przemiana wizerunkowa jest często impulsem do dalszych zmian, bądź też jest jej ukoronowaniem i dopełnieniem.

Dbam o spójność i autentyczność tego, co wewnątrz i na zewnątrz. Stąd cały wachlarz moich działań obejmujących pracę nie tylko nad wyglądem i stylem, ale również w zakresie rozwoju osobistego, pracy nad wnętrzem i wzmacnianiem kompetencji w różnych obszarach życia oraz budujących markę osobistą.

Moja współpraca z firmami i instytucjami dotyczy szkoleń z kreowania wizerunku, dress code, psychologii wizerunku oraz sesji psychologiczno/coachingowych. Miałam przyjemność przeprowadzać je w takich firmach jak m.in. Santander Bank, Amica, Echo Investment, Toyota, Volkswagen, Sii i wielu innych.

 Stworzyłam autorskie warsztaty rozwoju osobistego i stylu„Piękno wyrazem wewnętrznej harmonii” oraz psychologiczne „Droga do celu, jakim jesteś Ty sam”

Prowadzę kanał YouTube i blog ”Wizerunek z duszą” współpracuję z TVP, TVN, udzielam wywiadów na łamach prasy, część efektów można zobaczyć tutaj.

Moi klienci mówią, że jestem bardzo konkretna i skuteczna, dobrze wyczuwam i rozumiem jego potrzeby. Zapraszam Cię zatem na inspirujące sesje, które nie tylko odmienią Twój wizerunek, ale przybliżą Cię do siebie.

Jeśli jeszcze nie subskrybujesz mojego kanału na Youtube
to zrób to teraz i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera