Personal branding

Personal
branding

Skuteczny personal branding to klucz do sukcesu. Tutaj działania wycelowane są w stworzenie i konsekwentne budowanie wiarygodności biznesowej i zwiększaniu swej rozpoznawalności w sferze zawodowej i osobistej, a tym samym służą skutecznemu budowaniu autentycznej i silnej marki osobistej oraz zrozumieniu i zauważeniu własnej wyjątkowości i niepowtarzalności poprzez wzmocnienie pewności siebie oraz samoakceptacji.

Celem personal brandingu jest promowanie samego siebie poprzez konsekwentne uwypuklanie swoich najlepszych cech i najważniejszych atutów na rynku pracy. Budowanie marki osobistej to długotrwały proces, w którego czasie należy skupić się nie tylko na dopracowanym w najdrobniejszych szczegółach wyglądzie zewnętrznym, ale też na szeroko pojętym sposobie bycia. Wielka pewność siebie i przyciągający uwagę charakter świadczą o atrakcyjności w takim samym stopniu jak elegancki ubiór. Personal branding to z tego powodu również wiedza na temat mowy ciała i innych detali, które świadczą o tym, jak ludzie odbierają nas na co dzień.

"Marka osobista to to, co ludzie mówią o Tobie, kiedy nie ma Cię w pokoju"

Moje warsztaty to kompleksowa strategia łącząca działania wizerunkowe (wizaż, stylizacja ubioru, dodatki, gadżety) z rozwojem, psychologią, coachingiem, które umożliwiają stworzenie silnej marki osobistej. Te pierwsze – elementy związane z wyglądem to dopiero pierwszy krok w skutecznym personal brandingu. Odpowiadają one jednak za pierwsze wrażenie, jakie wywołujemy u innych, co jest bardzo ważne zwłaszcza wtedy, gdy dynamicznie szukamy nowych kontaktów w branży. W kontaktach biznesowych bardzo istotne jest szybkie i zdecydowane przejęcie inicjatywy w trakcie rozmowy czy negocjacji – przekonująca, podkreślająca atuty fizjonomia jest w takiej sytuacji bardzo ważna. Stworzenie silnego wizerunku musi się zatem wiązać z zadbaniem o wygląd zewnętrzny.

Za utrzymanie kontaktów i dobry ich rozwój odpowiadają jednak te drugie – elementy związane z psychiką i emocjami. Personal branding wymaga poznania odpowiedzi na kilka fundamentalnych pytań. Z czym będziemy się kojarzyć swoim kolegom i koleżankom, potencjalnym klientom, konkurencji? Na jakich wartościach chcemy swój wizerunek? Tymi kwestiami zajmuję się podczas warsztatów psychologicznych i coachingowych. Przeprowadzę Cię przez kolejne fazy opracowywania poszczególnych aspektów stworzenia i konsekwentnego budowania silnej marki osobistej – misji oraz wizji.

Skuteczny personal branding to wyzwanie, które wymaga konfrontacji ze swoimi mocnymi i słabymi stronami, ale jest on też na pewno wielką przygodą. Stworzenie marki wraz z moim wsparciem pozwala na obiektywne spojrzenie na swoje atuty, a nawet na odkrycie w sobie nowych cech i talentów, o których istnieniu ludzie często nie zdają sobie sprawy. To propozycja dla tych, którzy chcą podkreślić swą niepowtarzalność i wyjątkowość i indywidualny przekaz i podkreślić swoją misję w biznesie. Budowanie swojej pozycji w biznesie bywa trudne, ale wiem, co należy zrobić, by podkreślić Twoją wyjątkowość.

Proces stworzenia od podstaw silnej i wiarygodnej marki osobistej jest wymagający, ale to tak naprawdę rodzaj inwestycji w siebie, która będzie się zwracać przez całe życie. Jeśli jednak podejdziesz metodycznie i z cierpliwością do stworzenia swojego wizerunku, możesz liczyć na zaskakujące rezultaty.

Personal branding

wycena indywidualna