Personal
branding

"Marka osobista to to, co ludzie mówią o Tobie, kiedy nie ma Cię w pokoju"

Skuteczny personal branding to klucz do sukcesu. Tutaj  działania wycelowane są w inwestowanie i budowanie wiarygodności biznesowej i zwiększaniu swej rozpoznawalności w sferze zawodowej i osobistej, a tym samym służą skutecznemu budowaniu autentycznej marki osobistej oraz zrozumieniu i zauważeniu własnej wyjątkowości i niepowtarzalności poprzez wzmocnienie pewności siebie oraz samoakceptacji.

Moje warsztaty to kompleksowa strategia łącząca działania wizerunkowe (wizaż, stylizacja ubioru, dodatki, gadżety – wizerunek rozwinięty) z rozwojem osobistym, psychologią, coachingiem. Te pierwsze – elementy związane z wyglądem to dopiero pierwszy krok. Odpowiadają one jednak za pierwsze wrażenie, jakie wywołujemy u innych, co jest bardzo ważne zwłaszcza wtedy, gdy dynamicznie szukamy nowych kontaktów w branży. Jednak za utrzymanie tych kontaktów i ich dobry rozwój odpowiadają te drugie – elementy związane z psychiką i emocjami. Z czym będziemy się kojarzyć swoim kolegom i koleżankom, potencjalnym klientom, konkurencji? Jakie wartości chcemy sobą reprezentować? Tymi kwestiami zajmuję się podczas warsztatów psychologicznych i coachingowych. Przeprowadzę Cię przez kolejne fazy opracowywania poszczególnych aspektów marki osobistej– misji oraz wizji.


To propozycja dla tych, którzy chcą podkreślić swą niepowtarzalność i wyjątkowość i indywidualny przekaz i podkreślić swoją misję w biznesie.

Stworzenie od podstaw wiarygodnej marki osobistej nie jest proste. Jeśli jednak podejdziesz do tej kwestii metodycznie i z cierpliwością, możesz liczyć na zaskakujące rezultaty.

Personal branding

wycena indywidualna