Sesje coachingowe

Personal Branding

 

Personal branding jest elementem mojej oferty biznesowej.

„Marka osobista to to, co ludzie mówią o tobie, kiedy nie ma cię w pokoju” - dzięki temu powiedzeniu można sobie latwo wyobrazić, czym jest personal branding i jakie są jego elementy. Budowanie osobistej marki to nic innego, jak decyzja i działanie, by samemu być marką, by marką było nazwisko i wszystko, co się robi i mówi. Stajemy się wtedy "znakiem towarowym", "produktem" - rozpoznawalnym i rozróżnianym przez rynek. Budując osobistą markę zwiększamy własną siłę rażenia. Uzyskujemy wyrazistość, potrzebną do podjęcia wyboru nas i naszej oferty. Jest to przydatne przy okazji budowania rozpoznawalności w swojej branży, pozyskiwaniu i utrzymywaniu kontaktów biznesowych, a także podczas szukania pracy lub klientów.

Działania w personal brandingu wycelowane są w inwestowanie i budowanie wiarygodności biznesowej i zwiększaniu swej rozpoznawalności w sferze zawodowej i osobistej. Służą też zrozumieniu i zauważeniu własnej wyjątkowości i niepowtarzalności poprzez wzmocnienie pewności siebie oraz samoakceptacji.

Moje warsztaty to kompleksowa strategia łącząca działania wizerunkowe (wizaż, stylizacja ubioru, dodatki, gadżety – wizerunek rozwinięty) z rozwojem osobistym, psychologią, coachingiem. Te pierwsze - elementy związane z wyglądem to dopiero pierwszy krok. Odpowiadają one jednak za pierwsze wrażenie, jakie wywołujemy u innych, co jest bardzo ważne zwłaszcza wtedy, gdy dynamicznie szukamy nowych kontaktów w branży. Jednak za utrzymanie tych kontaktów i ich dobry rozwój odpowiadają te drugie - elementy związane z psychiką i emocjami. Z czym będziemy się kojarzyć swoim kolegom i koleżankom, potencjalnym klientom, konkurencji? Jakie wartości chcemy sobą reprezentować? Tymi kwestiami zajmuję się podczas warsztatów psychologicznych i coachingowych.

To propozycja dla osób publicznych – polityków, dziennikarzy, aktorów, menedżerów, przedstawicieli wolnych zawodów i firm usługowych i dla wszystkich tych, którzy chcą podkreślić swą niepowtarzalność i wyjątkowość.

ceny sesji ustalane są indywidualnie

ceny