Silna i atrakcyjna oraz autentyczna marka osobista to dla mnie połączenie osobowości, wizerunku i charyzmy oraz właściwej dla nas ścieżki życiowej i zawodowej. Przekucie wizji w rzeczywistość.

Moje działania wycelowane są w stworzenie i konsekwentne budowanie wiarygodności biznesowej i osobistej, zwiększaniu swej rozpoznawalności w sferze zawodowej.. Służą skutecznemu budowaniu autentycznej i silnej marki osobistej oraz zrozumieniu i zauważeniu własnej wyjątkowości, niepowtarzalności oraz podkreśleniu jej poprzez pracę na kompetencjach osobistych i działaniach wizerunkowych.

Jeśli chcesz być twarzą swojej marki, chcesz umocnić swoją pozycję zawodową, być rozpoznawalny, dobrze kojarzony, autentyczny w wyrażaniu siebie i tego, co masz do zaoferowania, to zapraszam do współpracy.

Moje sesje indywidualne i warsztatowe to kompleksowa strategia łącząca działania wizerunkowe (stylizacja ubioru, dodatki, gadżety) z rozwojem, psychologią, coachingiem, które pomogą Ci  stworzyć bądź umocnić markę osobistą. To skrojony na Twoje potrzeby program spotkań i konsultacji.

Pracujemy nad każdą kompetencją w zakresie szeroko pojętego wizerunku oraz nad odkryciem i wykorzystaniem zasobów, swojego powołania, zawodowej misji jak i sposobem wyrażania siebie i komunikowania się i wzmacnianiem kompetencji osobistych/psychologicznych (samoocena, pewność siebie, wystąpienia publiczne etc.)

Te pierwsze – elementy związane z wyglądem to dopiero pierwszy krok w skutecznym personal brandingu. Odpowiadają one jednak za pierwsze wrażenie, jakie wywołujemy u innych, co jest bardzo ważne zwłaszcza wtedy, gdy dynamicznie szukamy nowych kontaktów w branży. W kontaktach biznesowych bardzo istotne jest szybkie i zdecydowane przejęcie inicjatywy w trakcie rozmowy czy negocjacji – przekonujący podkreślający atuty styl, wizerunek jest w takiej sytuacji bardzo ważna. Stworzenie silnego wizerunku musi się zatem wiązać z zadbaniem o wygląd zewnętrzny.

Za utrzymanie kontaktów i dobry ich rozwój odpowiadają jednak te drugie – elementy związane z psychiką i emocjami. Personal branding wymaga poznania odpowiedzi na kilka fundamentalnych pytań. Z czym będziemy się kojarzyć swoim kolegom i koleżankom, potencjalnym klientom, konkurencji? Na jakich wartościach chcemy oprzeć swój wizerunek? Tymi kwestiami zajmuję się podczas warsztatów psychologicznych i coachingowych. Przeprowadzę Cię przez kolejne fazy opracowywania poszczególnych aspektów stworzenia i konsekwentnego budowania silnej marki osobistej – misji oraz wizji.

Skuteczny personal branding to wyzwanie, które wymaga konfrontacji ze swoimi mocnymi i słabymi stronami, ale jest on też na pewno wielką przygodą.

Stworzenie marki wraz z moim wsparciem pozwala na obiektywne spojrzenie na swoje atuty, a często to odkrycie w sobie nowych cech i talentów, o istnieniu których często nie zdajemy sobie sprawy. To propozycja dla tych, którzy chcą podkreślić swą niepowtarzalność i wyjątkowość i indywidualny przekaz i podkreślić swoją misję w biznesie.

Proces stworzenia od podstaw silnej i wiarygodnej marki osobistej jest wymagający, ale to tak naprawdę rodzaj inwestycji w siebie, która będzie się zwracać przez całe życie. Jeśli jednak podejdziesz metodycznie i z cierpliwością do stworzenia swojego wizerunku, możesz liczyć na zaskakujące rezultaty. Budowanie swojej pozycji w biznesie bywa trudne, ale wiem, co należy zrobić, by ją wzmocnić.

Celem moich działań jest promowanie Ciebie poprzez konsekwentne uwypuklanie Twoich najlepszych cech i najważniejszych atutów na rynku pracy i w życiu osobistym. Budowanie marki osobistej to proces, podczas którego należy skupić się nie tylko na dopracowanym w najdrobniejszych szczegółach wyglądzie zewnętrznym, ale też na szeroko pojętym sposobie bycia. Wielka pewność siebie i przyciągający uwagę charakter świadczą o atrakcyjności w takim samym stopniu jak elegancki ubiór. Personal branding to z tego powodu również wiedza na temat mowy ciała i innych detali, które świadczą o tym, jak ludzie odbierają nas na co dzień.

 

Personal branding

wycena indywidualna