Warsztaty, szkolenia wizerunkowe i inne

Szkolenia, warsztaty
wizerunkowe i inne

Oferuję warsztaty oraz szkolenia, które skupiają się na różnych aspektach kreowania profesjonalnego wizerunku w życiu zawodowym i osobistym. Dotyczą one przede wszystkim mowy ciała, autoprezentacji, wystąpień publicznych, doskonalenia kompetencji miękkich, psychologii i rozwoju osobistego. Częścią procesu szkolenia jest również nabycie szczegółowej wiedzy na temat budowania wizerunku biznesowego/zawodowego oraz dress code’u i stylizacji ubioru w biznesie.

Wszystkie te działania pomagają w uzyskaniu spójnego, kompetentnego, biznesowego wizerunku na wielu poziomach (patrz Konsultacje Wizerunkowe). Techniki autoprezentacyjne, które proponuję w trakcie szkoleń, przekładają się na większą pewność siebie w życiu zawodowym, zwłaszcza w trakcie wystąpień publicznych. Podkreślają również dominujące cechy charakteru i wydatnie ułatwiają nawiązywanie skutecznych kontaktów biznesowych.

Wszystkie te warsztaty mogą być indywidualne lub grupowe. Nie muszą być prowadzone stacjonarnie – swoje usługi oferuję również w formie ćwiczeń i prezentacji online, dzięki którym Ty oraz pracownicy Twojego biznesu w przystępny sposób przyswoicie wiedzę na temat autoprezentacji i wystąpień publicznych, którą z powodzeniem uda się następnie zastosować w praktyce.

Ponadto oferuję warsztaty:

  • komunikacji,
  • zarządzania zasobami ludzkimi, skuteczny lider,
  • treningi relaksacyjne, sposoby radzenia sobie ze stresem,
  • negocjacji, motywacji i inne.

Warsztaty autoprezentacji i szkolenia wystąpień publicznych

Umiejętność autoprezentacji jest nieoceniona na każdym etapie kariery. Odbiór Twojej osoby podczas wystąpień publicznych zależy od wielu czynników – tembru głosu, postawy, stosowanej retoryki i logiki wypowiedzi oraz innych elementów, które razem będziemy doskonalić na szkoleniach. Aby rozmówcy i słuchacze poświęcili należytą uwagę Twojemu wystąpieniu, konieczna jest kontrola nad słowami, ale też ciałem i mimiką. Moje warsztaty autoprezentacji, w których możesz wziąć udział, poświęcają uwagę wszystkim tym aspektom.

Szkolenie pozwoli Ci ulepszyć swoje wystąpienia publiczne. Pozbędziesz się nerwowych tików, które wpływają na odbiór Twojej osoby przez publiczność, a także dowiesz się, jak mówić aby ludzie naprawdę Cię słuchali. Ważne jest również prawidłowe oddychanie, które nauczysz się kontrolować, a także wyeliminujesz wszechobecne wstawki w rodzaju ,,yyy”, których pozbycie się jest kluczowe dla skutecznej autoprezentacji.

Warsztaty wizerunku

Wizerunek to coś niezwykle delikatnego, to kwintesencja stylu, osobowości i innych środków przekazu. W celu jego budowania, należy zastanawiać się nad każdym krokiem i tym, jak zostanie odebrany. Warsztaty wizerunku pomogą Ci zwiększyć świadomość siebie w zakresie budowania spójnego wizerunku, biorąc pod uwagę wszystkie jego aspekty oraz zależność między konkretnymi działaniami, a odbiorem klienteli czy w trakcie wystąpień publicznych. To kluczowy aspekt planowania działań wizerunkowych.

Moją siedzibą jest Poznań, ale Klientów obsługuję w całej Polsce – warsztaty autoprezentacji oferuję także w formie konsultacji online. Wiedza, którą się dzielę, bardzo sprzyja rozwojowi zawodowemu i chętnie podzielę się nią z każdą firmą w kraju.

Zapraszam do kontaktu celem ustalenia daty i przebiegu warsztatów, które zawsze planuję indywidualnie. Retoryka jest sztuką, której jak najbardziej można się nauczyć, więc po szkoleniach skuteczna i efektowna autoprezentacja przestanie być dla Ciebie tajemnicą.

Szkolenia, warsztaty

wycena indywidualna