Szkolenia, warsztaty
wizerunkowe i inne

Oferuję warsztaty, szkolenia dotyczące psychologii wizerunku, mowy ciała, autoprezentacji, wystąpień publicznych, doskonalenia kompetencji miękkich i rozwoju osobistego. A także budowania wizerunku biznesowego/zawodowego, dress code stylizacji ubioru w biznesie.

Pomagają one w uzyskaniu spójnego, kompetentnego biznesowego wizerunku na wielu poziomach (patrz Konsultacje Wizerunkowe). Wszystkie te warsztaty mogą być indywidualne lub grupowe.

Ponadto warsztaty:
  • komunikacji,
  • zarządzania zasobami ludzkimi, skuteczny lider,
  • treningi relaksacyjne, sposoby radzenia sobie ze stresem,
  • negocjacji, motywacji i inne.

Warsztaty autoprezentacji i szkolenia wystąpień publicznych

Umiejętność autoprezentacji jest nieoceniona na każdym etapie kariery. Odbiór Twojej osoby zależy od wielu czynników – tembru głosu, postawy, stosowanej retoryki i logiki wypowiedzi oraz innych elementów, które razem będziemy doskonalić na warsztatach. Aby rozmówcy i słuchacze poświęcili należytą uwagę Twojemu wystąpieniu, konieczna jest kontrola nad słowami, ale też ciałem i mimiką. Wszystkim tym aspektom poświęcam uwagę podczas warsztatów autoprezentacji, w których możesz wziąć udział.

Moje warsztaty pozwolą Ci w znaczący sposób ulepszyć swoje wystąpienia publiczne oraz pozbyć się nerwowych tików, które wpływają na odbiór. Dowiesz się, jak mówić aby ludzie naprawdę Cię słuchali. Ważne jest oczywiście, także prawidłowe oddychanie, które nauczysz się kontrolować. A co z wszechobecnymi wstawkami w rodzaju ,,yyy” ich pozbycie się jest kluczowe dla skutecznej autoprezentacji.

Warsztaty wizerunku

Wizerunek to coś niezwykle delikatnego, to kwinescencja stylu, osobowości i innych środków przekazu. W celu jego budowania, należy zastanawiać się nad każdym krokiem i tym, jak zostanie odebrany. Warsztaty wizerunku pomogą Ci zwiększyć świadomość siebie w zakresie budowania spójnego wizerunku, biorąc pod uwagę wszystkie jego aspekty oraz zależność między konkretnymi działaniami, a odbiorem publiczności czy klienteli. To kluczowy aspekt planowania działań wizerunkowych.

Moją siedzibą jest Poznań, ale Klientów obsługuję w całej Polsce – także w formie konsultacji online.

Zapraszam do kontaktu celem ustalenia daty i przebiegu warsztatów, które zawsze planuję indywidualnie.

Szkolenia, warsztaty

wycena indywidualna