Eventy dla firm

Zastanawiasz się, czym zaskoczyć uczestników firmowego eventu? Co powiesz na spotkanie z doradcą wizerunku lub coachem? Podczas biurowych imprez integracyjnych, okolicznościowych czy rozrywkowych, np. z okazji Andrzejek, Dnia Kobiet, początku wiosny czy lata, świetną atrakcją mogą być konsultacje wizerunkowe dla pracowników. Ciekawym pomysłem są także warsztaty rozwoju osobistego, które inspirują do dobrych zmian i motywują do działania. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą warsztatową - w pełni spersonalizowaną, dopasowaną do konkretnego eventu i indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Doradztwo wizerunkowe

Na organizowane przez mnie spotkania składają się: analiza kolorystyczna i dobór kolorów oraz doradztwo wizerunkowe. Ofertę eventów uzupełniają porady kosmetyczki, fryzjera czy dietetyka. Zaprzyjaźnieni ze mną specjaliści poszerzają zakres konsultacji o pomoc przy doborze sposobu pielęgnacji skóry, makijażu, fryzury czy diety dopasowanej do stylu życia pracowników. Radosny i dobrze ubrany pracownik zyskuje pewność siebie, większą motywację do pracy i nową energię. Być może moje warsztaty będą bodźcem do podjęcia pracy nad sobą, zmiany wizerunku i rozwoju osobistego?

Biorę również udział w eventach, przy okazji imprez okolicznościowych, modowych, pokazów mody, na przykład w centrach handlowych. Często przygotowuję stylizacje na scenę oraz dbam o wizerunek prezenterów. Mam również doświadczenie w prowadzeniu konferansjerki podczas tego typu wydarzeń.

Warsztaty rozwoju osobistego

Wierzymy, w różne rzeczy. Nie zawsze w to, co nam służy. Na szczęście każdy moment jest dobry, by zmienić swoje życie na lepsze, uwolnić się od ograniczeń, wykorzystać własny potencjał i odważyć się świadomie kreować swoją przyszłość. Nie masz pomysłu na firmowy event? Co powiesz na warsztaty rozwoju osobistego? Tego typu projekt z pewnością zaskoczy uczestników i wzbudzi pozytywne emocje!

Prowadzone przeze mnie warsztaty rozwojowe pomogą Twoim pracownikom:

  • lepiej poznać siebie i poszerzyć świadomość własnych możliwości,
  • wzmocnić motywację do działania oraz pozytywnie spojrzeć w przyszłość,
  • sprecyzować oczekiwania wobec kariery i wybrać optymalną ścieżkę rozwoju,
  • uwolnić się od ograniczających przekonań,
  • skutecznie zarządzać stresem i emocjami,
  • świadomie kierować swoją energią i odzyskać wewnętrzny spokój,
  • odnaleźć równowagę i balans pomiędzy ważnymi obszarami życia osobistego i zawodowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź aktualną ofertę dostępnych szkoleń i warsztatów dla firm.

Eventy

wycena indywidualna