Oferta biznesowa

 

Profesjonalny wygląd - to ważne w biznesie. O firmie świadczy wygląd kadry menedżerskiej, ale też pracowników front-office'u. Jest on wizytówką firmy, świadczy o kompetencji i wiarygodności personelu i całej firmy. Warto zadbać o każdy z tych aspektów i skonsultować je z profesjonalistą.

Specyfika ubioru zależy od profilu firmy, prestiżu miejsca, a wygląd powinien być adekwatny do zajmowanego stanowiska. Istotną kwestią przy opracowywaniu wizerunku pracownika jest to, by nie zatracić nuty indywidualizmu, przy czym należy mieć na uwadze fakt, że im wyższe stanowisko tym większa swoboda w wyrażaniu siebie.

Dress code dla firm

W naszej ofercie proponuję opracowanie dress code firmy w oparciu o analizę potrzeb firmy, biorę pod uwagę branżę firmy, cele jakie planuje osiągnąć i jaki wizerunek chce stworzyć.

Ponadto oferuję prezentacje dress code, przy okazji szkoleń, warsztatów wizerunkowych dla firm.

Konsultacje wizerunkowe

Konsultacje wizerunkowe dla pracowników i kadry managerskiej. Mogą być częścią szkolenia z kompetencji miękkich i psychologii wizerunku. To praktyczne, doradcze spotkania wizerunkowe, mają charakter indywidualny lub grupowy.

Eventy

Organizuję eventy dla firmy, które obejmują doradztwo wizerunkowe, dotyczące właściwej kolorystyki, makijażu, stylu ubierania się, w formie krótkich konsultacji przy okazji imprez integracyjnych, rozrywkowych i okolicznościowych.

Warsztaty, szkolenia wizerunkowe i inne

Oferuję Państwu warsztaty dotyczące psychologii wizerunku, doskonalenia kompetencji zawodowych i rozwoju osobistego oraz praktyczne doradcze warsztaty wizerunkowe dla menadżerów, kadry zarządzającej, pracowników, indywidualne lub grupowe, pomagające w uzyskaniu spójnego, kompetentnego biznesowego wizerunku.

 

Kreacja wizerunku medialnego

 

Osoby publiczne, mające kontakt z mediami powinny mieć spójny i profesjonalny wizerunek, dopasowany do pełnionej funkcji, wzbudzający zaufanie, podkreślający prestiż, podkreślający indywidualny styl, klasę i charyzmę.

Proponuję indywidualne sesje doradcze służące zmianie wizerunku, wyglądu, w kierunku bardziej pożądanego, zgodnego z pełnioną funkcją: dla osób publicznych, polityków, liderów, prezenterów telewizyjnych i dla osób aspirujących do pracy w mediach.

 

Personal Branding

 

To propozycja dla osób publicznych – polityków, dziennikarzy, aktorów, menedżerów, przedstawicieli wolnych zawodów i firm usługowych i dla wszystkich tych, którzy chcą podkreślić swą niepowtarzalność i wyjątkowość.

Budowanie osobistej marki to nic innego, jak decyzja i działanie, by "markować" sobą, własnym nazwiskiem, wszystko, co się robi i mówi. Stajemy się wtedy "znakiem towarowym", "produktem" - rozpoznawalnym i rozróżnianym przez rynek. Budując osobistą markę zwiększamy własną siłę rażenia. Uzyskujemy wyrazistość, potrzebną do podjęcia wyboru nas i naszej oferty.

Działania w personal brandingu wycelowane są w inwestowanie i budowanie wiarygodności biznesowej i zwiększaniu swej rozpoznawalności w sferze zawodowej i osobistej oraz służą zrozumieniu i zauważeniu własnej wyjątkowości, i niepowtarzalności poprzez wzmocnienie pewności siebie oraz samoakceptacji.

Sesje coachingowe Personal Branding to kompleksowa strategia łącząca działania wizerunkowe (wizaż, stylizacja ubioru, dodatki, gadżety – wizerunek rozwinięty) z rozwojem osobistym, psychologią, coachingiem.