Dress code
dla firm

Dlaczego jedni odnoszą sukces biznesowy, a inni nie? Co tak naprawdę składa się na efekt pierwszego wrażenia? Jak stworzyć profesjonalny wizerunek i jaką rolę odgrywa indywidualnie opracowany przez stylistę dress code damski lub męski? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na moich szkoleniach dla firm w Poznaniu.

Męski i damski dress code biznesowy to zestaw reguł określających sposób ubierania się w firmach czy instytucjach. Jest zjawiskiem w Polsce dość nowym i jako taki jeszcze ewoluuje. Wiele osób decyzyjnych dopiero poznaje wielkie korzyści wynikające z zastosowania jednolitego sposobu ubioru, a także korzystania z pomocy stylisty jako dodatkowego atutu, który może dać przewagę w świecie biznesowym. Dobrze dobrana i pasująca do osobowości odzież przekłada się na pewność siebie, która bywa nieoceniona przy rozmowach i negocjacjach.

Wygląd pracowników jest bez wątpienia wizytówką firmy - powinien wzbudzać zaufanie, kojarzyć się z kompetencją i wiarygodnością, jest jednocześnie wyrazem szacunku do przełożonych, wykonywanej pracy oraz do klientów biznesowych. Specyfika męskiego i damskiego ubioru zależy od profilu firmy, prestiżu miejsca, a strój opracowany przez stylistę powinien być adekwatny do zajmowanego stanowiska.

Dress code biznesowy

Istotną kwestią przy opracowywaniu przez stylistę wizerunku pracownika jest to, by nie zatracić nuty indywidualizmu, przy czym warto mieć na uwadze fakt, że im wyższe stanowisko, tym większa swoboda w wyrażaniu siebie. Dobrze, jeśli damscy i męscy pracownicy front office'u wyglądają jednak w przewidywalny dla klienta sposób. Jest to sposobem na wzmacnianie wizerunku i budowania lojalności klientów. Szkolenia pozwalają na zapoznanie się ze wszystkimi detalami, które ludzka psychika bierze pod uwagę, oceniając na pierwszy rzut oka obcą mu twarz. Profesjonalny stylista może sprawić, by pracownicy wyglądali bardzo profesjonalnie i sprawiali wrażenie godnych zaufania.

Aby męski i damski dress code spełniał wymagania, które firma stawia przed pracownikiem, a przy tym był wygodnym i ciekawym sposobem ubierania się do codziennej pracy, warto poprosić o pomoc profesjonalnego stylistę. W oparciu o analizę potrzeb firmy proponuję opracowanie biznesowego dress code'u - męskiego i damskiego. Biorę pod uwagę branżę, cele, jakie planuje ona osiągnąć i wizerunek, jaki chce stworzyć. Opracowuję osobne stylizacje dla różnych szczebli pracowników firmy: obsługi klienta, menedżerów, kadry zarządzającej. Ponadto oferuję prezentacje przy okazji szkoleń wizerunku, na których przedstawiam biznesowy dress code.

Szkolenia wizerunku dla firm

Stawiam na holistyczne podejście do budowania wizerunku w biznesie. Kompleksowe nastawienie przekłada się na wielkie korzyści dla pracowników, ponieważ udzielam im nie tylko rad na temat wyglądu zewnętrznego, ale też sposobu zachowania, który uwypukla wszystkie najlepsze cechy charakteru i świadczy o profesjonalizmie. Szkolenia wizerunku dla firm ze stylistą inspirują i pomagają uczestnikom odkryć i wykorzystać w pełni własny potencjał.

Dlaczego profesjonalne szkolenia dress code to świetna długofalowa inwestycja w rozwój Twojego biznesu?

Każdy uczestnik moich warsztatów wizerunku:

  • pozna psychologiczne podstawy postrzegania świata – uświadomi sobie w trakcie szkoleń, w jaki sposób zakodowane w podświadomości, programy, wzorce i schematy myślowe kształtują rzeczywistość każdego z nas,
  • odkryje, na czym polega efekt pierwszego wrażenia – czym są projekcje ludzkiego umysłu i dlaczego przekonania, oczekiwania i uprzedzenia oddziałują z dużo większą siłą, niż sam strój biznesowy. Niezależnie od tego, czy jest on damski czy męski,
  • opanuje sztukę kreowania profesjonalnego wizerunku – nie tylko poprawnego, lecz przede wszystkim spójnego z własną osobowością oraz z energią i filozofią biznesu.

Na szkoleniach pokazuję, że największa moc pochodzi z wnętrza. Odkrywam na nowo męski i damski dress code i drzemiący w nim potencjał. Jako stylista dzielę się też inspiracjami, które pozwolą skutecznie budować silny wizerunek marki.

Sprawdź aktualne szkolenia dress code w Poznaniu i umów pierwsze spotkanie!

Dress code

wycena indywidualna