Dress code
dla firm

Dress code to zestaw reguł określających sposób ubierania się, wyglądu w firmach, instytucjach. Jest zjawiskiem w Polsce dość nowym i jako taki jeszcze ewoluuje. Wygląd pracowników jest wizytówką firmy, powinien wzbudzać zaufanie, kojarzyć się z kompetencją i wiarygodnością, jest jednocześnie wyrazem szacunku do przełożonych, wykonywanej pracy oraz do klientów.

Specyfika ubioru zależy od profilu firmy, prestiżu miejsca, a wygląd powinien być adekwatny do zajmowanego stanowiska.

Istotną kwestią przy opracowywaniu wizerunku pracownika jest to, by nie zatracić nuty indywidualizmu, przy czym należy mieć na uwadze fakt, że im wyższe stanowisko, tym większa swoboda w wyrażaniu siebie. Pracownicy front office'u powinni jednak wyglądać w przewidywalny dla klienta sposób. Jest to sposobem na wzmacnianie marki i budowania lojalności klientów.

Aby dress code spełniał wszystkie te kryteria, a przy tym był wygodnym i ciekawym sposobem ubierania się do codziennej pracy, warto poprosić o pomoc profesjonalnego stylistę. W naszej ofercie proponuję opracowanie dress code'u firmy w oparciu o analizę potrzeb firmy. Biorę pod uwagę branżę, cele, jakie planuje ona osiągnąć i wizerunek, jaki chce stworzyć. Opracowuję osobne stylizacje dla różnych szczebli pracowników firmy: obsługi klienta, menedżerów, kadry zarządzającej.

Ponadto oferuję prezentacje dress code przy okazji szkoleń i warsztatów wizerunkowych dla firm.

Dress code

wycena indywidualna