Dress code
dla firm

Dlaczego jedni odnoszą sukces w biznesie, a inni nie? Co tak naprawdę składa się na efekt pierwszego wrażenia? Jak stworzyć profesjonalny wizerunek i jaką rolę odgrywa indywidualnie opracowany dress code? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na moich szkoleniach wizerunkowych dla firm w Poznaniu.

Męski i damski dress code biznesowy to zestaw reguł określających sposób ubierania się w firmach czy instytucjach. Jest zjawiskiem w Polsce dość nowym i jako taki jeszcze ewoluuje. Wygląd pracowników jest bez wątpienia wizytówką firmy - powinien wzbudzać zaufanie, kojarzyć się z kompetencją i wiarygodnością, jest jednocześnie wyrazem szacunku do przełożonych, wykonywanej pracy oraz do klientów. Specyfika ubioru zależy od profilu firmy, prestiżu miejsca, a strój powinien być adekwatny do zajmowanego stanowiska.

Dress code biznesowy

Istotną kwestią przy opracowywaniu wizerunku pracownika jest to, by nie zatracić nuty indywidualizmu, przy czym warto mieć na uwadze fakt, że im wyższe stanowisko, tym większa swoboda w wyrażaniu siebie. Dobrze, jeśli pracownicy front office'u wyglądają jednak w przewidywalny dla klienta sposób. Jest to sposobem na wzmacnianie marki i budowania lojalności klientów.

Aby dress code spełniał wszystkie te kryteria, a przy tym był wygodnym i ciekawym sposobem ubierania się do codziennej pracy, warto poprosić o pomoc profesjonalnego stylistę. Proponuję opracowanie damskiego i męskiego dress code'u biznesowego w oparciu o analizę potrzeb firmy. Biorę pod uwagę branżę, cele, jakie planuje ona osiągnąć i wizerunek, jaki chce stworzyć. Opracowuję osobne stylizacje dla różnych szczebli pracowników firmy: obsługi klienta, menedżerów, kadry zarządzającej. Ponadto oferuję prezentacje dress code przy okazji szkoleń wizerunkowych dla firm.

Szkolenia wizerunku dla firm

Stawiam na holistyczne podejście do budowania wizerunku w biznesie. Na moich warsztatach dla firm w Poznaniu inspiruję i pomagam uczestnikom odkryć i wykorzystać w pełni własny potencjał.

Dlaczego profesjonalne szkolenia dress code to świetna długofalowa inwestycja w rozwój Twojego biznesu?

Każdy uczestnik moich warsztatów wizerunkowych:

  • pozna psychologiczne podstawy postrzegania świata – uświadomi sobie, w jaki sposób zakodowane w podświadomości, programy, wzorce i schematy myślowe kształtują rzeczywistość każdego z nas,
  • odkryje, na czym polega efekt pierwszego wrażenia – czym są projekcje ludzkiego umysłu i dlaczego przekonania, oczekiwania i uprzedzenia oddziałują z dużo większą siłą, niż sam strój,
  • opanuje sztukę kreowania profesjonalnego wizerunku – nie tylko poprawnego, lecz przede wszystkim spójnego z własną osobowością oraz z energią i filozofią biznesu.

Na szkoleniach pokazuję, że największa moc pochodzi z wnętrza. Odkrywam na nowo dress code i drzemiący w nim potencjał, a także dzielę się inspiracjami, które pozwolą skutecznie budować silny wizerunek marki.

Sprawdź aktualną ofertę szkoleń wizerunkowych w Poznaniu i umów spotkanie w swojej firmie.

Dress code

wycena indywidualna