Data publikacji

Ustal swoje standardy

Ustal swoje standardy

Często zawyżamy oczekiwania względem siebie, życia i innych osób, stawiamy sobie wysokie poprzeczki.A czy zastanawiałaś się, gdzie jest ta dolna granica, jakie jest minimum poniżej, którego nie schodzisz, co jest nienegocjowalne, na co mówisz pas – dotyczy to związków z innymi, pracy, pensji, stylu życia oraz relacji samego z sobą.

Sprawdź wszystkie obszary życia i zauważ, na co się godzisz, co tolerujesz, jesteś dostępny, a na co już nie. Jaka jakość akceptujesz ? Pisząc to, sama analizuję i robię updating.

Nie lubisz swojej pracy, domu, ale nic zmieniasz, nie prosisz o podwyżkę albo tkwisz w mało satysfakcjonującym związku, godzisz się na niewiele…Generalnie tkwisz w czymś co Ci nie odpowiada z lęku lub braku wiary w siebie, że nic lepszego się nie przydarzy, choć wiesz, że stać Cię na więcej.

Możesz mieć nierówne standardy np. w życiu zawodowym trzymasz się swoich zasad, a w prywatnym pozwalasz, by ktoś naruszał Twoje granice. Zobacz gdzie jest nierównowaga i zawrzyj z sobą umowę, pakt. Trzymanie się swoich zasad automatycznie podniesie Twoją wartość i samoocenę nie tylko w swoich oczach i ale także oczach innych, co więcej wpłynie na Twoją skuteczność w realizacji innych przedsięwzięć.Ale gdzie jest twoja dolna granica ?

woman-570883-1200-700px
Zapoznaj się z ofertą wsparcia dla Twojego biznesu.
Warsztaty, szkolenia wizerunkowe,
coaching biznes, doradztwo psychologiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *