Data publikacji

Stary rok początkiem nowego…

Stary rok początkiem nowego

Końcówka jak i początek roku nastraja do refleksji. Ja zawsze robię przegląd tego co się wydarzyło w ciągu minionego roku, w każdej jego sferze. To był ważny dla mnie czas pokazał mi, co jest dla mnie istotne, a co już nie, wpływając nieco na trajektorię mojego życia i projektowanie nowych celów.

Wyciągam wnioski, patrzę jaki ciąg przyczynowo skutkowy był u podstaw pewnych wydarzeń. Gdzie była nierównowaga itd, a a jakie działania i zachowania przyniosły efekty, gdzie był rozwój, a gdzie wręcz przeciwnie, czego się nauczyłam.

Jaki był dla Was ten rok ? Namawiam oczywiście, jeśli to możliwe, do spojrzenia z dystansem i humorem na zeszłoroczną historię swojego życia, niż z emocjami żalu, złości czy urazy. 

Pomocne mogą być w tej analizie odpowiedzi na pytania, do odpowiedzi których Cię zachęcam.

Co, w minionym roku, wspierało mój dobrostan psychofizyczny?

🔹Jakie postawy, zachowania decyzje, towarzystwo…
Co mnie nie wspierało ?
🔹 Tak samo: jakie działania, nawyki, postawy, decyzje lub ich brak.      Z czego zamierzam zrezygnować w nadchodzącym roku?      np. zamartwiania się? narzekania ? braku dbałości o siebie ?
🔹Czego mogę robić więcej, by dobrze się czuć i mieć poczucie kierowania swym życiem, a czego mniej?🔹Jakich nowych wyborów mogę dokonać, żeby być bardziej szczęśliwym ?

Życzę w nowym roku, by błahe rzeczy nie przysłoniły Wam, tego co Piękne i Ważne !

woman-570883-1200-700px
Jeśli chcesz poznać swoje kolory i typ urody, zależy Ci na stylu, który prawdziwie Cię odzwierciedla, chcesz wzmocnić swoją atrakcyjność.

Umów się na sesje kreowania wizerunku i zakupy ze stylistką.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *