Wizaż i stylizacja ubioru – Analiza Koloru i Stylu

Wizaż i stylizacja ubioru spotkanie 1.

Analiza Koloru i Stylu

Spotkanie odbywa się u klienta w domu lub gabinecie, jest możliwość dojazdu do innego miasta.

Program spotkania:

stylistka ubioru

analiza kolorystyczna

pozwoli określić Twój indywidualny kolorystycznie typ urody, dzięki temu dowiesz się jakie kolory najbardziej Tobie pasują, a jakich powinnaś unikać, wzornik kolorów dostajesz do własnego użytku. Analiza określi też najlepiej pasujący do Ciebie kolor włosów, a wskazówki będziesz mogła przekazać swojemu fryzjerowi lub skorzystać z usług poleconego fryzjera  (istnieje możliwość zamówienia profesjonalnej paletki kolorów).

makijaż

nauczysz się krok po kroku jak wykonać pasujący kolorystycznie, podkreślający atuty twarzy makijaż, jak ukryć niedoskonałości. Zapoznasz się z właściwą kolorystyką kosmetyków, a selekcja Twoich własnych  pozwoli wykluczyć te niewłaściwe i nieodpowiednie kolorystycznie.

stylizacja ubioru

stylizacja ubioru

określi Twój indywidualny styl ubierania się w zależności od Twojej osobowości, stylu życia i rodzaju wykonywanej pracy. Dowiesz się jak korygować swoja figurę, dobierając odpowiednie fasony, jak łączyć ze sobą kolory, dodatki.

analiza szafy

pozwoli wyselekcjonować te ubrania, które będziesz mogła nosić i pożegnać się z tymi, które już do Ciebie nie pasują. Dowiesz się, również jak zestawiać stare ubrania, by wyglądać nowocześnie. Przygotuję też dla Ciebie indywidualną listę zakupów.
To spotkanie w wersji całościowej odbywa się tylko raz. Dzięki niemu zyskasz pewność siebie i świadomość swojego wizerunku, wiedzę i wskazówki będziesz mogła łatwo wykorzystać w praktyce. Spotkania są indywidualne, ale mogą też się odbyć w mniejszej lub większej grupie. Masz możliwość wyboru pojedynczego modułu spotkania lub łączenia ich w zależności od potrzeb.

Stylistka ubioru

Wersja 1. ( pełna ) analiza kolorystyczna, makijaż, analiza szafy i stylizacja ubioru. 780
Wersja 2. analiza kolorystyczna, analiza szafy i stylizacja 690
Pakiet Analiza Koloru i Stylu oraz Zakupy cena do uzgodnienia
Bony upominkowe  

ceny

Ceny mogą się zmienić w zależności od indywidualnego charakteru pracy i przebiegu spotkania. Cena spotkań grupowych ustalana jest indywidualnie. W przypadku dojazdu do innego miasta dodatkowo dochodzi koszt przejazdu.
Z pomocy Pani Anety skorzystałam po kolejnym szafowym dramacie pt. „ja nie mam co na siebie włożyć”. Na spotkanie namówiłam przyjaciółkę i po przeszukaniu internetu zdecydowałyśmy się właśnie na Panią Anetę. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, a metamorfoza była tak udana, że wkrótce również mój mąż poprosił o konsultację. Najlepszą rekomendacją było spotkanie z koleżankami – po zobaczeniu mojej przemiany obecnie cztery z nich również korzystają z usług Pani Anety. Szczególnie uwielbiam zakupy z Panią Anetą – w kilka godzin mam skompletowaną pełną garderobę, wszystko do siebie pasuje i nie tracę już czasu na bezowocne przemierzanie galerii handlowych. Basia P.