Sesje coachingowe

Kreowanie wizerunku medialnego

 

Kreowanie wizerunku medialnego jest częścią mojej oferty biznesowej.

Nawet dla osób prywatnych niezwykle ważne jest, by wygląd odzwierciedlał aktualny etap życia na którym jesteśmy, stan ducha, stosunek do siebie i podążał za zmianami. Stworzony w zgodzie z tym wizerunek jest pożytecznym narzędziem i wsparciem dla naszych obecnych celów.

Osoby publiczne, mające kontakt z mediami powinny mieć spójny i profesjonalny wizerunek, dopasowany do pełnionej funkcji, wzbudzający zaufanie, podkreślający prestiż, indywidualny styl, klasę i charyzmę. Wygląd nie jest w przypadku takich osób kwestią prywatną - jest narzędziem pracy. Niezmiernie ważne jest to, by kreowanie wizerunku medialnego było poprzedzone profesjonalną analizą celów, zadań, jakie ma pełnić ubiór. Stylista może w ten sposób skompletować elementy wizerunku dopasowane idealnie do osobowości klienta.

Proponuję indywidualne sesje doradcze służące zmianie wizerunku, wyglądu, w kierunku bardziej pożądanego, zgodnego z pełnioną funkcją, dla osób publicznych, polityków, liderów, prezenterów telewizyjnych i dla osób aspirujących do pracy w mediach. Czas trwania i forma tego rodzaju spotkań jest uzależniona od potrzeb klienta. Może obejmować elementy moich standardowych spotkań stylizacyjnych z kobietami i mężczyznami, ma też elementy spotkań coachingowych, ale zawsze nakierowana jest na budowanie w mediach założonego wizerunku klienta.

ceny sesji ustalane są indywidualnie

ceny