Kreacja wizerunku medialnego

Kreacja
i wizerunek medialny

Osoby publiczne, mające kontakt z mediami powinny mieć spójny i profesjonalny wizerunek, dopasowany do pełnionej funkcji, wzbudzający zaufanie, podkreślający prestiż, indywidualny styl, klasę i charyzmę. Wygląd nie jest w przypadku takich osób kwestią prywatną – jest narzędziem pracy.

Kreowanie wizerunku osoby publicznej

W kreowaniu wizerunku osoby publicznej,  niezmiernie ważna jest profesjonalna analizą celów, zadań, jakie ma pełnić ubiór. Odpowiedni wygląd i ubiór to pierwsze elementy, na które zwraca się uwagę, poznając nową osobę. W przypadku osoby publicznej są swego rodzaju wizytówką. Dopełniają jej wizerunek. W ten sposób można skompletować elementy wizerunku dopasowane idealnie do osobowości klienta.

Doskonalenie umiejętności komunikacyjnych jest tutaj równie istotne, co wygląd zewnętrzny.

Komunikaty kierowane do mediów są równie ważne, co sposób ich przekazywania. Osoba publiczna oceniana jest pod każdym kątem – wyglądu, postawy, mowy ciała, tembru głosu, sposobu przekazywania informacji i używanego dyskursu. Funkcjonowanie pod ostrzałem medialnym może być jednocześnie źródłem ogromnego stresu. Dlatego moim Klientom podpowiadam nie tylko, jak kreować wizerunek jako osoba publiczna, ale również, jak radzić sobie ze stresem. Pokazuję odpowiednie techniki i pomagam im pracować nad poczuciem własnej wartości.

To propozycja dla osób publicznych, polityków, liderów, prezenterów telewizyjnych i dla osób aspirujących do pracy w mediach.

Każda seria spotkań jest dostosowywana do osobistych wymagań Klienta. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Kreacja i wizerunek medialny

wycena indywidualna