Oferta dla mężczyzn

 

Oferta dla mężczyzn

 

Wygląd jest ważny – nie tylko dla kobiet, ale też dla mężczyzn! Na sesjach dowiesz się jak z powodzeniem wykreować swój wizerunek prywatny i zawodowy. Jak strojem podkreślić swoje atuty i typ urody.

Dobrze dobrany ubiór i styl potrafi poprawić humor, podkreślić atrakcyjność, męskość, pewność siebie, charyzmę i jeśli potrzeba wzmocni Twój autorytet, a co za tym idzie pozwoli uzyskać profesjonalny, ewentualnie bardziej wyluzowany wygląd i w to wycelowane są moje działania.

A jeśli chciałbyś bardziej popracować nad autoprezentacją i innymi kompetencjami możesz też skorzystać z sesji coachingowo/doradczych.

Moja oferta stylizacji dla mężczyzn obejmuje spotkanie Analizę Koloru i Stylu z analizą kolorystyczną i analizą szafy, stylizacją oraz usługę Zakupy.  Możesz skorzystać z obu usług lub jeśli brakuje czasu spotkać się tylko na zakupy.

Opis wszystkich etapów pracy poniżej. 

Analiza kolorystyczna

Pozwoli określić Twój indywidualny kolorystycznie typ urody i poznać swoją paletę barw. Dzięki temu dowiesz się, jakie kolory najbardziej Tobie pasują, a jakich lepiej unikać. Wzornik kolorów dostajesz do własnego użytku (jest też możliwość zamówienia profesjonalnej palety kolorów) – będzie pomagać w zakupach.

Analiza szafy

Wyselekcjonujemy te ubrania, które będziesz mógł nosić i pożegnać się z tymi, które już do Ciebie nie pasują ze względu na kolor i fason. Poznasz wagę dodatków, gadżetów w męskiej garderobie np. takich jak zegarek, portfel, okulary.

Stylizacja ubioru

Określę Twój indywidualny styl ubierania się w zależności od osobowości, stylu życia i rodzaju wykonywanej pracy oraz zajmowanego stanowiska. Poznasz też właściwe dla Twojej sylwetki fasony ubrań. Opracuję listę zakupów, absolutny „must have”, czyli listę rzeczy, które koniecznie powinny się znaleźć w Twojej szafie.

Zakupy ubrań, dodatków, personal shopping

Kupujemy odpowiednie ubrania i dodatki na każdy sezon. Korzyści – oszczędzasz czas i pieniądze kupując wyłącznie ubrania i dodatki w stylu i kolorystyce idealnej dla Ciebie ! Przy okazji możesz skorzystać z usługi poleconego przeze mnie fryzjera, który nada Twojej fryzurze odpowiedni wygląd.

Panią Anetę poleciło mi znajome małżeństwo, które również skorzystało z usług wizerunkowych. Pracuje na wysokim stanowisku, w firmie, w której obowiązuje dress code. Potrzebowałem zestawu ubrań tak zwanych biznesowych, garniturów, koszul, krawatów, dodatków. Nie ukrywam, że mój styl na po pracy również wymagał pewnej korekty. Pani Aneta nie tylko dobrała pasujące do mnie kolory, ale świetnie skompletowała mi garderobę właściwie na każdą okazję. Największe wrażenie zrobiły na mnie wspólne zakupy, a przede wszystkim szybkość, perfekcja, precyzja, trafność wyborów pani Anety. Zakupy z taką stylistką to czysta przyjemność, a i oszczędność czasu.
Szczerze polecam!

referencje

 

Analiza koloru i stylu

analiza kolorystyczna, fasony stylizacja,

analiza szafy

700 zł

 

Zakupy duże, sezonowe

 od 1000 zł

Zakupy Premium – ceny ustalane indywidualnie

ceny

Ceny mogą się zmienić w zależności od indywidualnego charakteru pracy i przebiegu spotkania.
Cena spotkań grupowych ustalana jest indywidualnie.
W przypadku dojazdu do innego miasta dodatkowo dochodzi koszt przejazdu.