Autorskie warsztaty dla kobiet – Piękno wyrazem wewnętrznej harmonii

Autorskie warsztaty dla kobiet

Piękno wyrazem wewnętrznej harmonii

Autorskie warsztaty pod nazwą „Piękno wyrazem wewnętrznej harmonii” to jednodniowe, rozwojowe warsztaty dla kobiet, które, łączą psychologiczne aspekty wizerunku, duchowości kobiety wraz z praktycznymi wskazówkami z zakresu wizażu i stylizacji.

Warsztaty te, w pierwszej części, dzięki odpowiednim ćwiczeniom, dają możliwość lepszego poznania siebie, wykorzystania swoich atutów, by najpełniej wyrazić siebie. Uczą jak zaakceptować własną kobiecość i podnieść poczucie własnej wartości oraz jakość swojego życia. Ponadto pokazują jak żyć w zgodzie ze sobą i uzyskać wewnętrzny spokój niezbędny do szczęśliwego życia. Uczą jak być kobietą spełnioną i pełną mocy.

Część druga warsztatów poświęcona jest praktycznym wskazówkom wizerunkowym. W tej części każda z Pań będzie miała możliwość, zapoznania się ze swoim typem kolorystycznym i paletą kolorów. Nauczy się jak wykonać dopasowany korekcyjnie i kolorystyczne makijaż oraz dowie się jaki kolor włosów jest najbardziej odpowiedni do jej typu urody. Pozna także właściwe fasony ubrań i będzie miała niepowtarzalną okazję dowiedzieć jak tworzyć indywidualny styl w zgodzie z własnym temperamentem, stylem życia czy rodzajem wykonywanej pracy.

Warsztaty mogą przybierać różną formułę. Od zajęć z wizażu i stylizacji, po warsztaty rozwoju osobistego.

Wizaż i stylizacja ubioru
Tworzenie zestawów
Oferta skierowana
Wyłącznie dla mężczyzn

[foogallery id=”645″]