Personal Branding

Sesje coachingowe

Personal Branding

Budowanie osobistej marki to nic innego, jak decyzja i działanie, by samemu być marką, by marką było nazwisko i wszystko, co się robi i mówi. Stajemy się wtedy „znakiem towarowym”, „produktem” rozpoznawalnym i rozróżnianym przez rynek. Budując osobistą markę zwiększamy własną siłę rażenia. Uzyskujemy wyrazistość, potrzebną do podjęcia wyboru nas i naszej oferty.

Działania w personal brandingu wycelowane są w inwestowanie i budowanie wiarygodności biznesowej i zwiększaniu swej rozpoznawalności w sferze zawodowej i osobistej. Służą też zrozumieniu i zauważeniu własnej wyjątkowości i niepowtarzalności poprzez wzmocnienie pewności siebie oraz samoakceptacji.

To kompleksowa strategia łącząca działania wizerunkowe (wizaż, stylizacja ubioru, dodatki, gadżety – wizerunek rozwinięty) z rozwojem osobistym, psychologią, coachingiem.

To propozycja dla osób publicznych – polityków, dziennikarzy, aktorów, menedżerów, przedstawicieli wolnych zawodów i firm usługowych i dla wszystkich tych, którzy chcą podkreślić swą niepowtarzalność i wyjątkowość.

ceny sesji ustalane są indywidualnie

ceny

Sesje coachingowe
Kreacja wizerunku medialnego