Home_old

Wyobraź sobie…

że Twój wizerunek współgra z Tobą, Twoim stylem życia oraz podkreśla atuty. Czujesz się komfortowo widząc, jaki efekt wywołujesz u innych i jakie przynosi to korzyści w wielu dziedzinach życia.

Wiem, jakim problemem może być określenie własnego stylu, zakupy odpowiednich ubrań, dodatków czy dobór kolorów.

Moją misją jest pomóc Państwu pełniej wyrażać siebie, swoją osobowość, indywidualność poprzez odpowiedni wygląd, ubiór, kolorystykę oraz inne środki wyrazu, także poprzez pracę nad psychologicznymi aspektami wizerunku.

Działania te w rezultacie wzmocnią poczucie pewności siebie oraz sprawczości, przyczyniając się do sukcesu zarówno w życiu  prywatnym jak i zawodowym, a nowy wizerunek – spójny i klarowny – stanie się Państwa sprzymierzeńcem na drodze do osiągania celów.

stylistka Aneta Wabińska

Wyraź siebie

Wizaż i stylizacja ubioru

To indywidualne konsultacje i warsztaty w zakresie wizażu i stylizacji, doboru kolorów i garderoby dla Pań i Panów. To zestaw trzech spotkań: Analiza Koloru i Stylu, wspólne Zakupy ubrań, dodatków i kosmetyków, które zaoszczędzą Państwa czas i pieniądze, gwarantując doskonałe dopasowanie stylu, fasonów i dodatków na każdy sezon i okoliczność oraz spotkanie poświęcone tworzeniu Zestawów.  Zobacz więcej.

Oferta dla mężczyzn

Stylizacja dla mężczyzn i zakupy

Autorskie warsztaty dla kobiet

Piękno wyrazem wewnętrznej harmonii

Firmy zachęcam do zapoznania się
z ofertą szkoleń, warsztatów wizerunkowych i dress code

Wizerunek w biznesie

Dress code dla firm
Konsultacje wizerunkowe dla pracowników
Warsztaty, szkolenia wizerunkowe i inne
Eventy

A tych z Państwa, którzy czują niedosyt w poznawaniu siebie, zapraszam na

Sesje
Coachingowe

Doradztwo psychologiczne
Kreacja wizerunku medialnego
Personal branding

Pierwszy raz skorzystałam z pomocy stylistki i jestem pod wielkim wrażeniem. Nareszcie wiem, jakie kolory do mnie pasują, co pozwala na podkreślenie moich atutów. Świadomość tego, jak mam się ubierać, umożliwia zaoszczędzić czas i pieniądze, a przede wszystkim wprowadza ład w szafie! Zakupy z Anetą były ogromną przyjemnością. Nigdy nie kupiłam tak wiele w tak krótkim czasie. Aneta jest profesjonalistką, przy której czułam się bardzo swobodnie. Jest szybka i zdecydowana w swoich wyborach. Od razu zrozumiała mój styl i wybrała to, co pasowało do mnie.
Ania Borkowska