Data publikacji

Jesteś owcą czy lwem?

Jesteś owcą czy lwem?

Jesteś OWCĄ czy LWEM ?Jest taka opowieść o LWIE, którego wychowała OWCA i który sądził, że nią jest.Dopóki stary lew nie zaprowadził go nad staw, gdzie pokazał mu jego odbicie w wodzie.Nasza osobowość jest często narzucona z zewnątrz, jest sumą przekonań wziętych od innych, nie znamy własnej tożsamości, dopasowujemy się bezkrytycznie do zasad.

Często widzimy siebie poprzez opinie innych ludzi.Ludzie często boją się tych, którzy poznali siebie mają w sobie pewną moc, magnetyzm, charyzmę, która porywa i inspiruje, ale tez wzbudza wrogość, bo jest niebezpieczna.Być może w twoim życiu nadszedł czas do uwolnienia się od wszystkiego tego, co inni wmówili Ci na Twój temat

Być może już żebyś miał odwagę i wziął odpowiedzialność, za to kim jesteś i żebyś żył według własnej prawdy. To gotowość życia w zgodzie z prawdziwą naturą. Zrób wszystko co konieczne by obudzić LWA.Bo często ceną za indywidualność jest odrzucenie. Indywidualność ma w sobie coś z lwa, a lwy żyją samotnie, owce trzymają się w stadzie, tak jest wygodniej, owce są posłuszne (inspiracja Osho)

woman-570883-1200-700px
Jeśli potrzebujesz wsparcia, chcesz żyć w zgodzie ze swoimi wartościami,
skutecznie realizować cele, poprawić swoje relacje z sobą i innymi.

Zapraszam na sesje psychologiczno-terapeutyczne i coaching.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *