Data publikacji

Jak odzyskać kontrolę nad życiem, dlaczego oddajesz ją innym.

Jak odzyskać kontrolę nad życiem, dlaczego oddajesz ją innym.

W moim dzisiejszym nagraniu, o kontroli. zapraszam do wysłuchania. KONTROLA nad swoim życiem i ŚWIADOME NIM ZARZĄDZANIE to oznaka zdrowia psychicznego i stabilności, niemniej od czasu do czasu, a niektórzy cały czas nie biorą za nie odpowiedzialności, szukają szybkich magicznych rozwiązań, nie wiedzą gdzie mają granice, nie używają mózgu 😉

Łatwo jest stracić kontrolę nad swoim życiem – pozwolić innym z różnych pobudek wejść na swój teren. Tak łatwo pozbawić się władzy nad sobą chociażby nadmiernie słuchając innych jak mamy żyć, dopasowując się do ich oczekiwań w rezultacie tracąc z oczu własne życiowe cele i własną decyzyjność.

Podporządkowując się obcym autorytetom – wszelkiej maści mentorów przewodników, wróżów itp. Oddajesz kontrolę innym nad sobą nawet jeśli kontrolujesz innych – cała bowiem uwaga koncentruje się na ich monitorowaniu.

Nie umiesz stawiać granic, masz je zlane z innymi lub przeciwnie bardo sztywne. Pozwalasz przekraczać własne granice, z obawy przed stratą miłości i aprobaty. To bardzo wygodne pozbawiasz się odpowiedzialności za to co się wydarza w życiu, obwiniasz innych, to zachowanie zewnątrzsterowne.

Oczekujesz szybkich magicznych rozwiązań co stawia Cię w pozycji roszczeniowego dziecka zamiast KREATORA.

Jesteś lepem dla manipulatorów.Jak odzyskać kontrolę – min. naucz się słuchać siebie, odczytywać komunikaty z ciała, intuicji, zrób porządek w swoim otoczeniu – selekcję ludzi zanim jednak ich odrzucisz wyciągnij z tego lekcję lub zmień sposób postępowania, naucz poznaj siebie, ćwicz zdrowy egoizm, zacznij decydować o swoim losie, to codzienna praca i dyscyplina więcej we filmiku… posłuchajcie 🧡

Zadanie 🔝 – kiedy w jakich okolicznościach tracisz kontrolę nad sobą ?

woman-570883-1200-700px
Jeśli potrzebujesz wsparcia, chcesz żyć w zgodzie ze swoimi wartościami,
skutecznie realizować cele, poprawić swoje relacje z sobą i innymi.

Zapraszam na sesje psychologiczno-terapeutyczne i coaching.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *