Data publikacji

Wizerunkowy reset

Wizerunkowy reset

Wiosna to dosłowny i symboliczny nowy początek, skłania do porządków nie tylko w domu, w otoczeniu i w głowie jak optymistycznie zakładam. To czas rozstać się z tym, co już nam nie służy. Dziś podejdziemy do tematu pod kątem wizerunkowym.Sytuacja obecna wprawdzie jeszcze, nie każdego napawa optymizmem, ale każdy z nas choć trochę ochotę by po dresowych cieleniach odświeżyć swój wizerunek i się nim cieszyć.

🎈Zastanów się, zanim zaczniesz kompletować nową garderobę i odpowiedz sobie na pytania -co obecnie chcesz wyrazić przez swój ubiór i wizerunek, jak chcesz się czuć, jaki komunikat chcesz wysłać i co masz ochotę wyrazić.

🎈Być może jesteś w procesie zmiany to co nosisz i prezentujesz już Ciebie nie odzwierciedla. A masz ochotę pokazać nową twarz i zaakcentować te zmiany na zewnątrz. Odpowiedzi na te pytania mogą pomóc i usprawnić cały proces

.🎈Być może nadal tkwisz w ubraniach w określonym stylu i kolorach, bo nie wiesz co do Ciebie pasuje albo uważasz, że wygląd nie jest aż tak ważny lub zatrzymałaś się w swoim sposobie ubierania w jakieś epoce, w której byłaś szczęśliwa i tkwisz z uporem np. w latach 80, nie idziesz z duchem czasu i przede wszystkim za zmieniającą się sobą samą.

🎈Ubrania, styl powinny rezonować z tym kim obecnie jesteś, kim się stałaś lub kim chcesz się stać

.🎈Dobrze by twój styl był spójny i autentyczny – co oznacza, że ślepo nie naśladujesz, nie udajesz kogoś innego.

🎈Jak spojrzysz na zdjęcia z poprzednich lat, możesz się czuć nieco zażenowana, widząc siebie w różnym anturażu, mogłaś być zlepkiem modowych eksperymentów lub wręcz przeciwnie szarą myszką..ale wciąż szukałaś siebie.Może teraz chcesz się poczuć bardziej luksusowo albo pozwolić sobie na więcej luzu, naturalności lub dać wyraz swojej artystycznej duszy lub nieco zwariowanej naturze i wyrazić to w kolorach, stylu, dodatkach.

🎈Noś tylko ubrania w jakich dobrze się czujesz, ale reaguj na apetyt na coś nowego.

🎈Poszerzaj swoje granice, ubierz się w parę różnych stylizacji, zadecyduj, która jest twoja. Oprócz ulubionego zazwyczaj stylu, wypróbuj nowe

🎈Może się okazać, że odzwierciedlają jakieś twoje aspekty osobowości np. jeśli ubierasz się na co dzień w sportowej elegancji i cenisz prostotę, a wyczuwasz w sobie buntowniczkę, czy hipiskę – wypróbuj, zastosuj elementy tego stylu, zaakcentuj go poprzez dodatki, biżuterię czy inną fryzurę.Będąc zapracowaną bizneswoman, w formalnym wydaniu, masz czasem ochotę na bardziej kobiece czy sexy wydanie. Zawsze powtarzam, warto mieć w swojej szafie dwa, trzy style na różne okazje.

🎈Potraktuj modę jak wyzwanie, przygodę, a nie jak przykrą powinność.

woman-570883-1200-700px
Jeśli chcesz poznać swoje kolory i typ urody, zależy Ci na stylu, który prawdziwie Cię odzwierciedla, chcesz wzmocnić swoją atrakcyjność.

Umów się na sesje kreowania wizerunku i zakupy ze stylistką.

Jeden komentarz do “Wizerunkowy reset”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *