Data publikacji

Zmiana wizerunku…

Zmiana wizerunku...

Z przyjemnością obserwuję w mojej pracy i nie tylko, jak przemiana wizerunkowa jest często impulsem do dalszych zmian, bądź też jest jej ukoronowaniem i dopełnieniem, stąd mój wniosek.

Przewartościowanie, głęboka przemiana w nas samych na skutek różnych doświadczeń wpływa w konsekwencji na zmianę stylu życia, domaga się również zamanifestowania w naszym wyglądzie i wizerunku poprzez zmianę stylu ubierania, nowe kolory, fryzurę, tym samym pokazujemy NOWĄ WERSJĘ SIEBIE.

Ta nowa wersja siebie ma nas, także wspierać w realizacji naszych zamierzeń sprzyjać osiąganiu celów na wielu polach, od osobistych po biznesowe.

Niektórzy jednak tkwią w wizerunku, który od dawna im nie służy, a nawet przeszkadza w samorealizacji.

Autentyczność i wiarygodność to SPÓJNOŚĆ tego co na zewnątrz i tego co wewnątrz nas, nie można bagatelizować i umniejszać żadnego z tych elementów.

Jak jest u Ciebie?

Twój wizerunek wspiera Cię idzie za Twoją zmianą czy nie dorasta do Ciebie ? _______________________________________________

woman-570883-1200-700px
Jeśli chcesz poznać swoje kolory i typ urody, zależy Ci na stylu, który prawdziwie Cię odzwierciedla, chcesz wzmocnić swoją atrakcyjność.

Umów się na sesje kreowania wizerunku i zakupy ze stylistką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *