Data publikacji

Uwaga…idzie zmiana !

Uwaga...idzie zmiana !

Ostatnio źle się czujesz, jesteś wyjątkowo nerwowa, wręcz wkurzona na ludzi, sytuacje, reagujesz aż nadto, bądź w ogóle. Możesz być przewrażliwiona i zbyt pobudzona lub wręcz przeciwnie jesteś dziwnie spokojna. Ludzie, którymi się dotąd otaczałaś nudzą Cię, niektóre kontakty ulegają rozprężeniu, odpadają, albo to Ty już niektórym nie odpowiadasz. Czujesz się dziwnie, nie na miejscu, czasem chce Ci się płakać, wydawałoby bez powodu. To co kiedyś wywoływało twoje zainteresowanie, reakcję, teraz pozostaje bez znaczenia, jednocześnie ciągną Cię nowe idee, cele, wyzwania, …ale nie jesteś jeszcze gotowa ich w tym stanie realizować. Czujesz, jakby dwie siły ciągnęły Cię w przeciwnym kierunku, chcesz ruszyć do przodu, ale nie idzie, odkładasz wszystko na później i jesteś bardzo na siebie zła, że nie wychodzi.

Jeśli zaobserwowałaś takie objawy u siebie …to zrób oddech  właśnie jesteś w trakcie ZMIANY. Transformacji, przejścia z jednej jakości w inną, lepszą, coś w rodzaju skoku kwantowego. Nowe JA powoli, w bólach wykluwa się. To może być dość trudny i czasem długotrwały proces. Stare JA rozpada się, a nowe nie jest jeszcze gotowe do startu. Sama nie wiesz kim jesteś. Chcesz wszystko rzucić pracę, partnera, uciec do Tybetu. Uważaj jednak, zanim podejmiesz tak drastyczną decyzję, poczekaj, daj sobie czas na wykrystalizowanie się nowego siebie, nie podejmuj decyzji w tak mocnych emocjach, możesz potem żałować.

Raczej obserwuj co się dzieje, poproś o wsparcie, zadbaj o siebie w tym przejściowym okresie, pożegnaj się ze starym i przede wszystkim nie popędzaj się, wtedy gotowość do działania na nowych torach przyjdzie sama i będziesz wiedzieć, że to ten CZAS i wiedz, że każda zmiana to zmiana na LEPSZE. Trzymam kciuki za was !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *