Data publikacji

W modzie nie chodzi tylko o to, by dobrze wyglądać…

W modzie nie chodzi tylko o to, by dobrze wyglądać...

Pamiętaj, że w modzie nie chodzi tylko o to, by dobrze wyglądać, chodzi o to, by dobrze się czuć i czerpać siłę z wyrażania siebie.

Cytat ten autorstwa dr Baumgartner, psychologa mody przypomina nam o ogromnej sile, jaką posiada moda, bowiem wykracza ona poza trendy i estetykę i zagłębia się w sferę psychologii. Nasze wybory dotyczące ubioru mogą wpływać na to, jak się czujemy, jak postrzegają nas inni, a nawet na naszą pewność siebie.

Moda jest czymś więcej niż tylko ubraniem, jest środkiem komunikacji, odzwierciedleniem naszego wnętrza i sposobem na wyrażenie naszej wyjątkowej tożsamości. Moda to nie tylko to, co nosimy; to język, który mówi wiele o tym, kim jesteśmy i za czym się opowiadamy.W mojej pracy z klientem zawsze na to zwracam uwagę, na spójność tego kim jesteśmy i tego w jaki sposób to wyrażamy poprzez ubiór.

W świecie, w którym celebruje się indywidualność i wyrażanie siebie, moda pozwala nam zaprezentować naszą osobowość i wartości. Pozwala nam uwolnić się od norm społecznych i zaakceptować nasze prawdziwe ja.

Niezależnie od tego, czy wybieramy odważne i żywe kolory, czy minimalistyczne i stonowane projekty, nasze wybory modowe stają się przedłużeniem tego, kim jesteśmy.Co więcej, psychologia mody rzuca światło na wpływ ubioru na nasz nastrój i zachowanie. Odpowiedni strój może zwiększyć naszą pewność siebie, podnieść na duchu, a nawet poprawić naszą wydajność w różnych aspektach życia.

Interesujące jest to, jak dobrze dobrany strój może zmienić nasz sposób myślenia i wpłynąć korzystnie na samopoczucie i postrzeganie siebie.Zachęcam do wykorzystywania mocy wyrażania siebie poprzez nasze wybory naszych ubrań. Celebrując różnorodność i zachęcając innych do wyrażania swojej indywidualności.

Niech Twój styl będzie odzwierciedleniem Twojego wewnętrznego piękna i celebracją Twojej autentyczności 🧡

Zmieniam wizerunek i życie!

Umów się na sesje kreowania wizerunku i zakupy ze stylistką i

woman-570883-1200-700px
Jeśli chcesz poznać swoje kolory i typ urody, zależy Ci na stylu, który prawdziwie Cię odzwierciedla, chcesz wzmocnić swoją atrakcyjność.

Umów się na sesje kreowania wizerunku i zakupy ze stylistką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *