Data publikacji

Czas na nowy wizerunek?

Czas na nowy wizerunek?

Wiosna to czas nowych początków, ale czy Twój wizerunek podąża za zmianą? Odzwierciedla prawdziwego siebie, czy już Tobie nie służy?

Zastanów się, zanim zaczniesz kompletować nową garderobę i odpowiedz sobie na pytania- co obecnie chcesz wyrazić przez swój ubiór i wizerunek? Jak chcesz się czuć i jaki komunikat wysyłać?

Być może jesteś w procesie zmiany to co nosisz i prezentujesz już Ciebie nie odzwierciedla. Masz ochotę pokazać nową twarz i zaakcentować te zmiany na zewnątrz.

Może nadal tkwisz w ubraniach w określonym stylu i kolorach, bo nie wiesz co do Ciebie pasuje albo uważasz, że wygląd nie jest aż tak ważny lub zatrzymałaś się w swoim sposobie ubierania w jakieś epoce, nie idziesz z duchem czasu i za swoją zmianą.

Pamiętaj – ubrania, styl powinny rezonować z tym, kim obecnie jesteś, kim się stała/eś lub kim chcesz się stać.

Dobrze, by twój styl był spójny i autentyczny – co oznacza, że ślepo nie naśladujesz, nie udajesz kogoś innego.Noś tylko ubrania w jakich dobrze się czujesz, ale reaguj na apetyt na coś nowego., ale poszerzaj swoje granice.

Oprócz ulubionego zazwyczaj stylu, wypróbuj nowe, takie, które odzwierciedlają jakieś twoje aspekty osobowości np. jeśli ubierasz się na co dzień w sportowej elegancji i cenisz prostotę, a wyczuwasz w sobie buntowniczkę, czy hipiskę – wypróbuj, zastosuj elementy tego stylu, zaakcentuj go poprzez dodatki, biżuterię czy inną fryzurę.

Podobnie tyczy się mężczyzn, być może nie jesteś już uwięziony w garnitur, ale brakuje Ci nieco bardziej wyluzowanego i nieco wyrafinowanego stylu. Możliwe, że teraz chcesz się poczuć bardziej luksusowo albo dać wyraz swojej artystycznej duszy lub nieco zwariowanej naturze i wyrazić to w kolorach, stylu, dodatkach.

Potrzebujesz pomocy w wykreowaniu swojego osobistego stylu, w zakupach, pragniesz realizować się w życiu ? Zapraszam na sesje 😊

woman-570883-1200-700px
Jeśli chcesz poznać swoje kolory i typ urody, zależy Ci na stylu, który prawdziwie Cię odzwierciedla, chcesz wzmocnić swoją atrakcyjność.

Umów się na sesje kreowania wizerunku i zakupy ze stylistką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *